UDOSTĘPNIJ
Fot. Twitter/Kamil Waszkiewicz

Paski, które od jakiegoś czasu zapowiadają nowe materiały TVP, stają się coraz bardziej kontrowersyjne. Kolejny z nich także wywołał ogromne oburzenie wśród tysięcy widzów, gdyż uderzyć miał w tegoroczny Przystanek Woodstock. Nikt jednak nie spodziewał się, że stanie się to w taki sposób.

„Najbardziej obskurny festiwal świata” – oto podpis, który znalazł się na pasku, kiedy Krzysztof Ziemiec zapowiadał materiał dziennikarza TVP o Przystanku Woodstock. Oburzeni nim internauci natychmiast uwiecznili moment na fotografiach i udostępnili na Twitterze, co wywołało prawdziwą aferę. Szczególnie oburzeni komentarzem byli oczywiście uczestnicy samego festiwalu, w który próbowano uderzyć.

Co ciekawe, do treści paska odniósł się także… Janusz Piechociński, który znany jest ze swojej ogromnej aktywności na portalach społecznościowych. W bezpośredni sposób zapytał on o to, jak Krzysztof Ziemiec może swoją twarzą firmować tego typu podpisy.

To samo zagadnienie poruszyli także zwykli internauci, którzy dziwią się, dlaczego dziennikarz zgodził się na taki pasek. On jednak w żaden sposób nie odniósł się jeszcze do kontrowersyjnej sprawy.

Fot. Twitter
Fot. Twitter

ZOBACZ TAKŻE

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również