UDOSTĘPNIJ
fot. instagram / flickr / Piotr Drabik

Jakub Wojewódzki znany jest z tego, że otwarcie mówi o swoich poglądach, nawet podczas swoich telewizyjnych show. Często uderza w polityków, a od przejęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość częstymi celami są osoby z aktualnego obozu władzy. Tym razem Wojewódzki wyszydził samego Jarosława Kaczyńskiego.

Na portalach społecznościowych, gdzie samozwańczy „król TVN-u” ma swoje profile, często można spotkać się z przytykami Wojewódzkiego w stronę polityków.

Showman, który nigdy nie ukrywał swoich poglądów, bardzo często uderza w obecną władzę. Tym razem padło na samego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego.

Wojewódzki – jako dziennikarz muzyczny – bardzo intensywnie komentował aferę wokół Festiwalu w Opolu, który został odwołany. Obwiniając za to – oprócz Kurskiego – również Jarosława Kaczyńskiego, showman postanowił przy okazji zadrwić z jego życia prywatnego.

Opublikował na swoim profilu na Facebooku mema, na którym możemy zobaczyć Kaczyńskiego w młodości pozującego do zdjęcia ze swoim ówczesnym kotem. Wszystko okraszone prześmiewczym napisem „A teraz zlikwidujemy Openera” (popularny festiwal muzyczny – przyp.red.). Wojewódzki zasugerował tym samym – zresztą już nie pierwszy raz – że nie dość, iż Kaczyński wciąż pozostaje kawalerem, to decyzje podejmuje razem ze swoim „parterem” tj. kotem.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również