UDOSTĘPNIJ
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official/ / wikimedia / Adrian Grycuk

Kuba Wojewódzki nigdy nie krył się ze swoją niechęcią do obecnego obozu władzy i – jako showmen – często robi sobie z polityków formacji Kaczyńskiego żarty i kpiny. Tym razem na celowniku „króla TVN” i jego fanów znalazła się Beata Kempa”.

Kuba Wojewódzki nigdy nie krył swojej niechęci do polityki prowadzonej przez Jarosława Kaczyńskiego i zawsze korzysta z okazji, by skrytykować obecnie rządzących.

Przebywający aktualnie na wakacjach – jak sam siebie nazywa – celebryta, postanowił zakpić z jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy obozu władzy  – szefowej Kancelarii Premiera, Beaty Kempy.

Samozwańczy „Król TVN-u” opublikował na jednym z portali społecznościowych prześmiewcze zdjęcie wymierzone prosto w Beatę Kempę.

– #na#plazy#spotkalem#kempe#jak#zawsze#sexy – napisał Wojewódzki publikując zdjęcie osamotnionej kępy trawy nawiązując w typowy dla siebie sposób do polityków obozu władzy.

fot. instagram
fot. instagram

Kpiny szybko podchwycili fani showmena, którzy nie szczędzili żartów z współpracownicy premier Beaty Szydło.

 – Przynajmniej kępa ta spotkana jest czysta gorzej u Beatki …rożnie to bywa u niej z włosami ? Hahaha ! poczucie humoru ZAWSZE <3 Beatę Kempe? Miałeś farta ?A ķępa na to…niemożliwe ? fascynująca jakże rzadka bywalczyni plaż…pozdrawiam dziennikarskiego mentora niezrealizowanych napaleńców – czytamy w jednym z najpopularniejszych komentarzy.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: kuba wojewódzki na instagram

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDziennikarka oburzona. Poseł Kukiz’15 zwrócił się do niej per „maleństwo”
Następny artykułWałęsa zapowiada: W 48h przejmę władzę, potem rządzić będą młodzi
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również