UDOSTĘPNIJ

Adam Hofman pożegnał się z Prawem i Sprawiedliwością w atmosferze skandalu. Być może nie była to jego ostatnia przygoda w polityce. Zapytaliśmy Przemysława Wiplera o ten transfer i jak wynika z jego wypowiedzi, to tylko bujdy.

„Rz” przekonuje, że Adam Hofman chce wejść w szeregi partii Janusza Korwin-Mikkego, a pomagać ma mu w tym Przemysław Wipler. Paweł Majewski w swoim tekście twierdzi, że Hofman koniecznie chce pozostać w polityce i widzi swoją szansę w partii KORWiN. Były polityk PiS składając ostatnio projekt przywracający karę śmierci miał przymilać się władzom formacji.

Doniesienia „Rz” wywołały mnóstwo szumu, a lider Polski Razem Jarosław Gowin jest przekonany, że Hofman prze ku takiemu transferowi.

Artykuł „Rzeczpospolitej” został bardzo negatywnie przyjęty przez sympatyków partii KORWiN, którzy w większości nie widzą opcji przyjęcia Hofmana w szeregi partii.

Pikio.pl zapytało jednak Przemysława Wiplera o te medialne doniesienia.

– To są kaczki dziennikarskie – komentuje krótko ucinając temat.

źródło: „Rz”, Interia

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRacjonalny radykalizm
Następny artykułOBWE chce się przyjrzeć polskim wyborom
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również