UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia / twitter

Dziennikarz i publicysta niekryjącego swoich sympatii do obecnego obozu władzy tygodnika „wSieci” jest ostatnimi czasy atakowany przez zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Wszystko przez to, że postanowił publicznie i merytorycznie rozliczyć dotychczasowe rządy formacji Jarosława Kaczyńskiego. Ataki są tak intensywne, że publicysta nie wytrzymał i skierował pod ich adresem kilka epitetów.

Łukasz Warzecha, mimo że nie ukrywa swoich poglądów politycznych i tego po której stronie sceny politycznej zasiada, postanowił podejść do swojego zawodu bardziej rzetelnie niż jego koledzy po fachu skupieni wokół PiS i merytorycznie rozliczyć rząd Beaty Szydło. Jak można było się spodziewać, oberwało mu się za to nie tylko w środowisku prorządowych mediów, ale także wśród zwykłych zwolenników formacji Jarosława Kaczyńskiego.

Czarę goryczy przelało wystąpienie Warzechy w programie TVP Info, gdzie zarzucił Beacie Szydło niewypełnienie wszystkich złożonych obietnic, a dokładnie obietnicy o podniesieniu kwoty wolnej od podatku.

 – Pani premier mówiła zupełnie wprost, można znaleźć te wypowiedzi, że w ciągu pierwszego pół roku wprowadzi wyższą kwotę wolną od podatku. Nie było tam mowy o tym, że będzie ona skoordynowana z jakimś jednolitym podatkiem i tak dalej – mówił Warzecha w programie „Minęła 20-sta”.

To w połączeniu z jego ostrą krytyką dotyczącą ustawy o „wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa”, gdzie zarzucił PiS najbardziej brutalne uderzenie w prawo własności w III RP oraz nazwaniu ministra rozwoju „socjalistą”, rozwścieczyło zwolenników formacji Jarosława Kaczyńskiego.

Długo nie trzeba było czekać na ich reakcję. Profile Warzechy na portalach społecznościowych zostały zalane – mało merytorycznym i zasadnym – hejtem. W pewnym momencie dziennikarz nie wytrzymał i ostro zganił wszystkich hejtujących go internautów.

bez-tytulu

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł„Wawelska klątwa” ekshumacji. Zginęło już 15 naukowców
Następny artykułTrump idzie na ugodę. Wypłaci wielomilionowe odszkodowania
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również