UDOSTĘPNIJ
źródło: pixabay.com

Ta historia to kolejny dowód na to, że spotkanie prawdziwego potwora w sklepie wcale nie jest niemożliwe. Przekonali się o tym pracownicy jednego z warszawskich lokali, którzy ku swojemu przerażeniu stwierdzili jego obecność w sklepie.

Stworzenie już zostało okrzyknięte „prawdziwym potworem”. Mowa o przerażającym włochatym pająku z rodziny wałęsakowatych, który ukryty był wśród kiści bananów. Te trafiły do sklepu z Ameryki Południowej. To kolejny już raz, gdy wielki pająk, który ukrył się w bananach, trafił do polskiego sklepu.

Zidentyfikowany i złapany

Na szczęście obecność nieproszonego gościa wypatrzyli pracownicy sklepu. Ci postanowili przeprowadzić szybką akcję zneutralizowania zwierzęcia. Odłowili go i umieścili w plastikowym pudełku. Następnie wezwali straż miejską, która przetransportowała okaz do Ośrodka CITES przy zoo. Cała akcja rozegrała się w poniedziałek przed południem.

– Obsługa sklepu poinformowała nas, że pajęczaka znaleźli wśród bananów, które zostały przywiezione z Ameryki Środkowej. Pracownicy sami odłowili pająka i umieścili go w plastikowym pojemniku – podaje Maciej Jankowski ze straży miejskiej.

źródło: Straż Miejska m. st. Warszawy
źródło: Straż Miejska m. st. Warszawy

źródło: eska.pl

Najbardziej przerażające stworzenia, jakie żyją na naszej planecie


Te rzeczy NAJBEZPIECZNIEJ jeść!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również