UDOSTĘPNIJ
wikia.com

Kreml w swoich działaniach nie poprzestaje na piętnującej osoby LGBT retoryce. Rosyjski dystrybutor „Power Rangers” podjął właśnie decyzję o wyświetlaniu filmu tylko dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Naciski rosyjskich środowisk antygejowskich odniosły efekt. Firma WDSSPR, dystrybutor „Power Rangers” ugiął się i postanowił, że film obejrzeć będą mogły tylko osoby powyżej 18. roku życia. Powodem ma być ukazywanie w produkcji postaci LGBT.

Najbardziej zażartym krytykiem „Power Rangers” za naszą wschodnią granicą jest Witalij Milonow, autor wywołującej kontrowersje ustawy, która miała zakazywać „homoseksualnej i pedofilskiej propagandy ze strony mniejszości”. Jego zdaniem film powinien być zakazany, bo propaguje treści.. faszystowskie.

 – Jeśli w naszym kraju zakazana jest ideologia faszystowska, to filmy takie jak ten, który wyreżyserował Dean Israelite, powinny być zakazane w pierwszej kolejności – tłumaczy.

Milonow niedawno zasłynął z krytyki „Pięknej i Bestii”, która miałaby przedstawiać „zboczone relacje seksualne”. Polityk dwa lata temu został on odznaczony za służbę ojczyźnie przez Władimira Putina.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również