UDOSTĘPNIJ

Wiele aktywnych seksualnie osób, przed zbliżeniem, w pierwszej kolejności myśli o zabezpieczeniu się przed niechcianą ciążą a kwestie zdrowotne spycha na drugi plan. Postawa ta jest bardzo niebezpieczna. Dowodem na to pozostaje zarażony wirusem HIV mężczyzna, który bryluje na Tinderze i w warszawskich klubach.

Sprawa Olivera wyciekła w jednym ze znanych programów modowych. Maja Sablewska od wielu lat prowadzi już swój format na TVN Style. W jej progach gościło mnóstwo osób, którym pomogła przywrócić wiarę w siebie i własne możliwości m.in poprzez zmianę wyglądu.

Miało być… wzruszająco

Pewnego dnia, do prezenterki zgłosił się Olivier. Mężczyzna jasno oświadczył, że jest narkomanem zarażonym na dodatek wirusem HIV. Co więcej, od 2 lat zabawia się w klubach i szaleje na portalach randkowych! Starania prezenterki, aby przywrócić bohatera do normalności niestety legły w gruzach.

Stacja tak komentuje całą sprawę:

 – O pomoc do Mai Sablewskiej zgłosił się Oliver, 32-latek zakażony wirusem HIV. Mężczyzna wierzy, że udział w programie Mai doda mu siły do walki. Maja spotyka się z nim w jego mieszkaniu. Tam Oliver wyznaje swoje wszystkie problemy. Okazuje się, że oprócz choroby zmaga się także z uzależnieniem od narkotyków. Prowadząca zabiera go do warszawskiego stowarzyszenia, gdzie umawia go na konsultacje z psychoterapeutą – czytamy w opisie odcinka programu pt. „Sablewskiej sposób na modę”.

Zarażony dobrze się bawi

Mężczyzna oświadczył w programie, że szuka swojej właściwej ścieżki w życiu. Ma problem z narkotykami. Początkowo stosuje się do zaleceń prowadzącej i udaje się do stowarzyszenia Lambda, gdzie korzysta z terapii, a także pomocy psychoterapeuty- Mirosława Sikory. Później jednak wypowiada coś, co niejednego wprawi w osłupienie. Mężczyzna mówi, że: „mimo choroby zakaźnej od 2 lat intensywnie imprezuje na mieście i spędza wiele czasu na portalach randkowych”

Biorąc pod uwagę jego problem z narkotykami jest to bardzo niepokojące. Co ze zdrowiem osób, z którymi mężczyzna daje się ponieść zabawie? – rozmyślają producenci programu.

Niestety prędko się tego nie dowiemy, gdyż Olivier całkowicie zerwał kontakty z programem i lekarzami. Co więcej mógł wrócić do szalonego trybu życia i znów zacząć zarażać kolejnych nieświadomych partnerów.

Jednak pewna osoba, biorąca udział w programie wyznała nieoficjalnie, że mężczyzna nie stanowi zagrożenia. Niestety nie wiadomo dokładnie, jaki jest stan jego zdrowia, a także czy przyjmuje leki przeciw chorobie.

źródło: www.wp.pl

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrawica we łzach. 11 listopada już TEGO nie będzie
Następny artykułZnają ją wszyscy. Rak wyniszczył ją nie do poznania
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również