UDOSTĘPNIJ

Młode polskie małżeństwo przeżyło prawdziwy koszmar w miejscowości Barking na wschód od Londynu. Czarnoskóry gang zaatakował ich bez powodu, gdy skończyli robić zakupy. Mężczyzna z Polski jest w tragicznym stanie i nie widzi na jedno oko. 

– Razem z mężem szłam doładować kartę na gaz. Gdy wychodziliśmy ze sklepu zaatakowało nas kilku czarnych. Mąż został uderzony kastetem w głowę. Ma rozciętą brew. Do tego oboje zostaliśmy oblani kwasem – relacjonuje kobieta.

Poparzenia są bardzo poważne, będzie potrzebny przeszczep dużej części twarzy.

– Ja nie mam tak mocno, ale mąż nie widzi na jedno oko. Całą prawą stronę musi mieć przeszczepioną, cała twarz jest poparzona – dodaje.

Mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu, gdzie czeka go seria zabiegów. Policja gromadzi jak najwięcej szczegółów i próbuje zlokalizować gangsterów, którzy napadli polskie małżeństwo. Nie wiadomo jaki był ich motyw, aczkolwiek na pewno nie znali Polaków. Do napaści doszło pod sklepem w pobliżu stacji kolejowej w miejscowości Barking na wschód od Londynu.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTeraz Demokraci. A tak protestowali Republikanie przeciwko Obamie (ZDJĘCIA)
Następny artykułTwórca Wikileaks oskarżony przez Szwedów o gwałt. Złożył zeznania
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również