UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia.org

Funkcjonariusze policji razem ze Strażą Graniczną zatrzymali dwóch mężczyzn na terenie Telewizji Polskiej w Gdańsku. Zabezpieczono przy nich dużą ilość narkotyków. Do sprawy nikt nie chce się odnieść.

Jak podają media, policja zatrzymała dwóch mężczyzn na terenie Ośrodka Telewizji w Gdańsku. Zabezpieczono przy nich 5 kilogramów amfetaminy. Narkotyki były warte około pół miliona złotych.

Zastanawiająca jest sytuacja towarzysząca skandalowi. W programie „Panorama” poświęcono bardzo mało czasu na przedstawienie sprawy. Jest to o tyle ciekawe, że we wcześniejszych wydaniach chwalono się znacznie mniejszymi sukcesami policji.

Do tej pory szefowa TVP w Gdańsku, rzecznik CBŚP oraz rzecznik Straży Granicznej milczą w sprawie. W wyemitowanym materiale reporter twierdził, że zatrzymani mężczyźni nie mieli nic wspólnego z telewizją. Pozostaje zatem pytanie, jak udało im się dostać samochodem na teren ośrodka, który jest strzeżony przez ochroniarzy.

wk

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOstatnia decyzja Obamy rozwścieczyła Trumpa
Następny artykułPolicjanci łapiący pedofilów mają problemy w pracy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również