UDOSTĘPNIJ
fot. publicdomainpictures / pixabay

Do prawdziwej tragedii doszło w Wigilię w małym miasteczku w zachodniej Polsce, Trzcińsku Zdroju. 9-letni chłopiec popełnił samobójstwo.

Tuż przed tym jak wszyscy zasiadaliśmy do wigilijnej wieczerzy, w Trzcińsku Zdroju doszło do ogromnej tragedii – 9-letni chłopiec popełnił samobójstwo. O wszystkim policję powiadomiła jego matka, która zawiadomiła policję i pogotowie o próbie samobójczej swojego syna. Ratownicy próbowali odratować chłopca jednak nie było to już możliwe.

Teraz sprawę bada policja i jak dotychczas ustalono – jest mało prawdopodobne, iż do śmierci 9-latka przyczyniły się osoby trzecie. Dlatego główną tezą braną pod uwagę jest samobójstwo.

Śledczy będą musieli ustalić co skłoniło chłopca do tak dramatycznej decyzji. Do tej pory przesłuchano bliskich 9-latka, jego wychowawczynię ze szkoły oraz kierowniczkę lokalnego ośrodka opieki społecznej. W opinii nauczycielki i opieki społecznej, z rodziną nie było żadnych problemów. Policja również nigdy nie dostawała takich sygnałów.

9-latek mieszkał w domu rodzinnym razem z matką, jej partnerem oraz dwiema siostrami. Pozostałe dzieci kobiety nie zostały jej odebrane. Cała rodzina znajduje się aktualnie pod opieką psychologa.

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOdo rzeczy
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCórka Trumpa póki co będzie… pierwszą damą
Następny artykułSchetyna: Poradzimy sobie bez pomocy prezydenta
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również