UDOSTĘPNIJ

To wiadomość z ostatniej chwili. Minister cyfryzacji Anna Streżyńska oficjalnie poinformowała, że faktycznie odchodzi z rządu. Jak się jednak okazuje, znana jest także kandydatura na jej następcę. Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości będą wściekli!

Anna Streżyńska, minister cyfryzacji, już dziś, nie czekając na zapowiedzianą na wtorek rekonstrukcję rządu, podała się do dymisji. Wstępnie media informowały o tym nieoficjalnie, teraz jednak sama Streżyńska potwierdziła tę informację.

ZOBACZ TAKŻE – OFICJALNIE! Dymisja 3 najważniejszych ministrów, ogromne zaskoczenie

Nowy minister cyfryzacji

Media podają także następcę Streżyńskiej na stanowisku szefa resortu. Jak podają media, Streżyńską zastąpi Krzysztof Szubert, dotychczasowy wiceminister, odpowiedzialny w resorcie za sprawy międzynarodowe.

Szubert ponadto sprawował funkcję pełnomocnika rządu ds. jednolitego rynku cyfrowego. Nie wiadomo, czy teraz także będzie skupiał dwie funkcje w ręku, czy też czeka nas jeszcze zmiana na tym stanowisku.

ZOBACZ TAKŻE – Stoch nie wytrzymał. MIAŻDŻY Macierewicza i PiS

Wyborcy PiS będą wściekli

Nie jest tajemnicą, że Streżyńska cieszy się wyjątkową sympatią wśród wyborców Prawa i Sprawiedliwości oraz – co najbardziej zaskakujące – wśród opozycji. Zmiana na jej stanowisku z pewnością nie zostanie przyjęta z zadowoleniem. Wyborcy obozu władzy będą wściekli, że z rządu wyrzuca się minister, która – ich zdaniem – zrobiła najwięcej w swoim resorcie od momentu jego powstania. Nikt do końca nie rozumie decyzji premiera Morawieckiego.

ZOBACZ TAKŻE – Nie pozwolimy ich ukryć! Oto wstrząsająca LISTA pedofilów z Kościoła

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat


Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również