UDOSTĘPNIJ

To przechodzi ludzkie pojęcie. Państwo Islamskie, które przyznało się do kolejnego krwawego zamachu, tym razem w Bangladeszu, lansuje nową modę. Islamiści publikują w sieci zdjęcia uśmiechniętych zamachowców.

W ataku na kawiarnię w stolicy Bangladeszu zginęły 22 osoby. Dżihadyści zamordowali 20 zakładników i dwóch policjantów, raniąc przy tym 30 funkcjonariuszy. Wśród ofiar są głównie obcokrajowcy, w tym Włosi i Japończycy. Kawiarnia położona była w dystrykcie dyplomatycznym i odwiedzali ją głównie obcokrajowcy.

Władze Bangladeszu przekonywały, że Państwo Islamskie nie dokonało zamachu w imię islamu, ponieważ „ci barbarzyńcy  tak naprawdę nie wyznają żadnej religii”.

Terroryści są jednak innego zdania i chwalą się kolejną masakrą, która tym razem ośmieszyła wywiad Bangladeszu. Publikują w sieci zdjęcia przedstawiające uśmiechniętych od ucha do ucha zamachowców i radują się ze śmierci 22 osób.

terror2 terror3 terror4

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKaczyński zapowiada nową konstytucję. „Określi nasze relację z Unią”
Następny artykułWenezuela skończy z racjonowaniem prądu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również