UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/arfan bugis

Skandaliczne zdarzenie zostało utrwalone przez kamery monitoringu. Z nieznanych przyczyn ratownik medyczny zaatakował na korytarzu pielęgniarkę. Według mediów kobieta jest w ciąży.

Film nagrany przez kamery monitoringu w chilijskim szpitalu w mieście Valparaiso pokazuje potworne sceny. Kobieta bierze do rąk dwie torby, jest jednak powstrzymana przez mężczyznę, który zaczyna do niej mówić. Dyskusja przeradza się w kłótnię, a po chwili dochodzi do rękoczynów.

Mężczyzna najpierw szarpie kobietę i coś do niej mówi, potem ją puszcza i odchodzi. Kiedy pielęgniarka już myśli, że jest bezpieczna i znów chce zabrać torby, wtedy pada ofiarą kolejnego brutalnego ataku.

Nie jest znana tożsamość napastnika ani ofiary. Oboje są pracownikami szpitala, zaś tytuł filmu zamieszczonego w internecie sugeruje, że pielęgniarka i ratownik medyczny są parą. Lokalne media podają informację, że kobieta jest w ciąży. Kobieta na nagraniu nie wygląda na ciężarną, ale jeśli jest to wczesna faza ciąży, to nie musi być widoczne.

Nagranie obiegło wszystkie największe stacje telewizyjne w Chile. Jak podają – ratownik medyczny został obezwładniony dopiero przez przechodzącego w okolicy ochroniarza. Nadal nie wiadomo, dlaczego pracownik szpitala zaatakował kobietę oraz jakie łączą ich relacje. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również