UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia commons

W Hiszpańskiej restauracji doszło w poniedziałek do jednej z najdziwniejszych kradzieży świata. Ponad sto osób w jednym momencie wstało i uciekło z restauracji bez płacenia.

Restauracja Carmen w miejscowości Bembibre, leżąca ok. 400 km na północny zachód od Madrytu została okradziona przez około 120 osób w ciągu jednej chwili. Złodzieje gościli na chrzcinach. Skala akcji, powstały chaos oraz element zaskoczenia uniemożliwiły właścicielowi skuteczną interwencję.

– Tańczyli i nagle zniknęli. Sto osób uciekło w ciągu minuty – opowiada właściciel.

– Nie wychodzili w małych grupach, lecz zrobili to wszyscy naraz. Nie mogliśmy nic zrobić, gdyż było ich aż tylu – dodaje.

Właściciel powiedział lokalnym mediom, że złodzieje pochodzili z Rumunii, a przed ogromnym przyjęciem zapłacili mu 900 euro zaliczki. Gwardia Cywilna wstrzymuje się z informowaniem opinii publicznej o narodowości sprawców do momentu ich złapania. Funkcjonariusze potwierdzili jednak, że pomysłowi złodzieje nie są Hiszpanami.

 

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMilionowa afera w PKP! Zarząd odwołany, grozi im więzieni
Następny artykułTo się dzieje naprawdę. Minister przyjechał do pracy na koniu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również