UDOSTĘPNIJ

Po zamachu przeprowadzonym 22 marca w Londynie, do Brytyjczyków spływały słowa wsparcia i otuchy z całego świata. Internauci podziwiali ich zaangażowanie w pomoc rannym i bardzo dobrą organizację służb. Teraz mieszkańcy Londynu przekazują światu, szczególnie temu terrorystycznemu, stanowczą wiadomość i zapewniają, że nie zamierzają poddać się strachowi.

Relacje z londyńskiego zamachu były wstrząsające. Wszechobecna krew i zapewnienia policji, że był to zaplanowany na jak największą ilość ofiar atak, mogły wzbudzić strach nie tylko samych Brytyjczyków. Jak się teraz okazuje, wcale nie zamierzają oni zamknąć się w domu i dać uciszyć.

„Nie boimy się!” – to treść kilkudziesięciu napisów stworzonych kredą, które pojawiły się na londyńskich chodnikach. Ludzie przychodzą pisać, aby pocieszać innych, budować poczucie siły wspólnoty i zapewnić terrorystów, którzy chcieli ich skrzywdzić, że nie zamierzają się chować, czy bać. Oprócz znamiennych słów, Brytyjczycy i turyści rysują flagi zapewniające wsparcie z całego świata oraz… wzywają do bycia tolerancyjnym.

Piękny gest jednoczenia się mieszkańców Londynu zobaczył już cały świat. Internauci podziwiają ich determinację, odwagę i zwyczajną ludzką empatię. Oby tylko z tą dobrą reakcją społeczeństwa, łączyła się skuteczna praca służb, które mają ukarać winnych.

fot. kiks24.com
Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również