UDOSTĘPNIJ

Opozycja żąda wyjaśnienia, o czym rozmawiali w czasie tajnego spotkania przedstawiciele dwóch ugrupowań. Chodzi o rządzącą partię Jarosława Kaczyńskiego oraz ruch Kukiz’15. To, że w ogóle do niego doszło, wyszło na jaw tylko dlatego, że przypadkiem wygadał się jeden z uczestniczących w nim posłów.

Chodzi o Marka Jakubiaka z Kukiz’15, któremu w czasie wywiadu „wymsknęło się”, że brał udział w owym spotkaniu. Nie wyjawił jednak, czego dotyczyło.

Wczoraj brałem udział w takim tajnym spotkaniu, więc nie będę na ten temat mówił – zdradził poseł.

Dopytywany przez dziennikarzy, o co właściwie chodzi, wymigiwał się od odpowiedzi. Teraz politycy opozycji żądają wyjaśnień w tej sprawie. Są przerażeni, że Kukiz ’15 i PiS zawiązują sojusz, który ma na celu radykalną zmianę konstytucji.

Takie podejrzenia są jeszcze podsycane przez kolejne wypowiedzi Jakubiaka. Poseł wyznaje, że coraz lepiej dogaduje się z Prawem i Sprawiedliwością, choć nie chce powiedzieć, czego ma dotyczyć współpraca ugrupowań.

W dobrym kierunku to wszystko idzie i bardzo się cieszę, że z poglądem Kukiz’15 się PiS zgadza w wielu kwestiach – skomentował zdawkowo sprawę Marek Jakubiak.

Trudno więc dziwić się opozycji, która jest kompletnie zdezorientowana.

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również