UDOSTĘPNIJ
źródło/printscreen: youtube.com

The Pilot – urządzenie opracowane przez firmę Waverly Labs pozwoli nam na zrozumienie obcych języków. Słuchawka ta we współpracy ze smartfonem jest w stanie na bieżąco tłumaczyć obce dialekty.

Dzięki takim urządzeniom jak The Pilot bariera językowa przestaje istnieć. To małe urządzenie, które składa się tylko ze słuchawki potrafi tłumaczyć w czasie rzeczywistym cztery najpopularniejsze języki obce – francuski, hiszpański, angielski i włoski.

Słuchawkę wkłada się w ucho, by dokładnie słyszeć tłumaczone słowa. Jednak do działania The Pilot wymaga zintegrowania ze smartfonem. To za pomocą telefonu wybieramy na tłumaczenie jakiego języka ma być gotowe urządzenie.

The Pilot do sklepów trafi we wrześniu, choć już teraz można dokonywać zamówień. Koszt egzemplarza ma wynieść 129 dolarów, czyli trochę ponad 500 złotych.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!


źródło: natemat.pl, youtube.com
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułLewicowiec usuwa Chazana. „Polityczny psychopata, kupa śmieci” (video)
Następny artykułWiemy ilu Polaków przyjęłoby do siebie uchodźcę
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również