UDOSTĘPNIJ
fot. Facebook/Miss Polonia

Podziwianie kobiecych wdzięków to jedna z ulubionych aktywności użytkowników internetu. Konkurs na Miss Polski to niepowtarzalna okazja do zapewnienia sobie niezapomnianych emocji. W tym roku kandydatki do tytułu najpiękniejszej kobiety w naszym kraju sięgnęły po tajną broń.

Wybory Miss Polonia co roku ściągają na siebie ogromną uwagę mediów i zwykłych ludzi. Najpiękniejsze kobiety z całej Polski ściągają na kastingi, aby udowodnić, że to właśnie one zasługują na koronę i sławę. W świadomości mają, że rozgłoś, jaki daje ten prestiżowy tytuł, nie wiąże się jedynie z karierą modelki. Kobiety liczą często na pracę w telewizji, czy stanowiska rządowe. Inspirują się przy tym drogą Ewy Wachowicz, która rok po zostaniu Miss, objęła funkcję rzecznika w rządzie Waldemara Pawlaka.

Dzięki konkursowi wypromowało się sporo celebrytek, m.in. Marcelina Zawadzka czy Paulina Krupińska, które znalazły sobie stałe miejsce w showbiznesie. W toku przygotowań do konkursu głównego kandydatki wzięły udział w sesji zdjęciowej, którą wykonała Malwina Sulim. Przed obiektywem wystąpiły w strojach kąpielowych.

Sesja udała się, a każda z finalistek w celu rozświetlenia swojego ciała nałożyła na nie olejek. Zdjęcia można w całości przejrzeć na oficjalnym profilu konkursu. Finał zmagań o tytuł Miss Polonia odbędzie się 26 listopada.

fot. Facebook/Miss Polonia
fot. Facebook/Miss Polonia

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również