UDOSTĘPNIJ

Lewicowy dziennikarz i doradca OPZZ Piotr Szumlewicz kandyduje w wyborach parlamentarnych. Jak twierdzi, liczy na poparcie byłego elektoratu Korwin-Mikkego i Pawła Kukiza. 

Szumlewicz startujący z list Zjednoczonej Lewicy przekonuje:

– W zbliżających się wyborach liczę między innymi na poparcie bardziej refleksyjnej, dorastającej części niedawnego elektoratu Janusza Korwin-Mikkego. To młodzi ludzie, którzy zbłądzili, ale ich poglądy są elastyczne, więc mają jeszcze szansę przejrzeć na oczy, tym bardziej, że po wejściu na rynek pracy rzeczywistość brutalnie obnaży ich fantazmaty wolnorynkowe. Dotyczy to też zanikającego elektoratu Kukiza. Większość fanów Kukiza chyba też już widzi, że ich niedawny guru to wyjątkowo nieciekawy typ, pozbawiony jakiejkolwiek wiedzy i wizji.

Szumlewicz uważa, że jest kandydatem prawdziwie antysystemowym.

– Korwiniści i kukizowcy, jak szukacie kandydata naprawdę antysystemowego, który kwestionuje status quo i ma całościową alternatywę, to głosujcie na mnie!

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMinister pyta: czy nowe przepisy utrudniają funkcjonowanie sklepików szkolnych?
Następny artykułPamiętniki z korupcji
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również