UDOSTĘPNIJ
źródło: wikimedia.org

Fantastyczna promocja McDonald’s. Do codziennej, porannej darmowej kawy dołącza teraz – w ramach promocji – darmową kanapkę śniadaniową. W promocji jest jednak jeden mały haczyk. Mimo to do restauracji ciągną prawdziwe tłumy Polaków. 

Sieci fast-food starają się przyciągnąć klientów na różne sposoby. Teraz McDonald’s w niemal wszystkich restauracjach rozdaje śniadanie za darmo. Odwiedzając sieć o poranku (7:00-8:00) otrzymamy McMuffina Farmerskiego – jedną ze standardowych kanapek śniadaniowych McDonald’s.

Na lotnisku kanapki nie dostaniesz

W promocji jest jednak haczyk. Z rozdawania śniadań są wyłączone restauracja na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie i lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Ponadto, darmowych kanapek nie otrzyma też młodzież, która nie ukończyła 13 lat. Jednak by to ominąć, wystarczy przyjść z rodzicem.

Na stronie McDonald’s możemy znaleźć listę restauracji oraz regulamin promocji.

McDonald’s rozpoczął ostatnio sporą kampanię promocyjną oraz wszedł mocno na rynek dostaw. Sieć posługuje się przy tym platformą Uber Eats. W lipcu rozpoczęła dostawy w Warszawie a od grudnia będzie dowozić swoje burgery w Poznaniu.

Źródło: RMF FM

Uwierzysz, że to ta sama osoba?! Ci ludzie schudli NAPRAWDĘ DUŻO

Nie masz ochoty na seks? Te rzeczy ZABIJAJĄ TWOJE LIBIDO!

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również