UDOSTĘPNIJ
Źródło: http://www.bagno.sds.pl/

Świat polityki nieczęsto otrzymuje tak szokujące informacje. Stąd też nie dziwi, że wszyscy są prawdziwie zszokowani. Minister popełnił samobójstwo, a okoliczności jego śmierci są niezwykle tajemnicze.

Nie żyje były minister pracy Walii Carl Sargeant. Jego ciało znaleziono we wtorek w jego domu. Najprawdopodobniejszą przyczyną śmierci jest samobójstwo. To jednak jest niezwykle zaskakujące.

„Szokujące i przykre” oskarżenia

Polityk został przed kilkoma dniami zawieszony w prawach członka Partii Pracy, a także wszczęto wobec niego postępowanie dyscyplinarne. Złożono go także ze stanowiska sekretarza stanu ds. społeczeństwa i dzieci w randze ministra walijskiego rządu.

Powodem były oskarżenia o „niestosowne zachowania” skierowane przeciwko niemu przez wiele kobiet. Sam skomentował oskarżenia nazywając je „przykrymi.

– Spotkałem się dziś z pierwszym ministrem Walii. Poinformował mnie o oskarżeniach, które są związane z moim zachowaniem. Było to szokujące i przykre – pisał w piątek Sargeant.

Tajemnicze okoliczności śmierci

Czy takie oskarżenia są jednak powodem do samobójstwa? Śmierć polityka wygląda niezwykle podejrzanie. Wywołała szok wśród jego otoczenia politycznego, a także ogromny smutek u najbliższych.

– Jesteśmy zdruzgotani w stopniu, który jest nie do opisania. Wiemy, że nasz żal podzielą wszyscy, który znali go i kochali – stwierdził rzecznik rodziny Sargeanta.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2017 roku


Elżbieta II unikała płacenia podatków? Ta afera już TRZĘSIE światem!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również