UDOSTĘPNIJ

Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, około godziny 12:15 w okolicach mieszczącego się przy ulicy Kustronia w Rzeszowie Sądu Rejonowego podpalił się mężczyzna. Na miejsce jako pierwsi dotarli policjanci, do których niebawem dołączyła karetka pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala.

Kontrowersje budzi miejsce, w którym zostało dokonane samopodpalenie – „GW” informuje, że było to tuż przed gmachem sądu, natomiast inne media twierdzą, że wydarzyło się to kilkaset metrów dalej.

Znaki zapytania

Nieznane pozostają motywy mężczyzny. Nie wiadomo również kim jest i w jakim stanie obecnie się znajduje. Pewne nie jest również to, że człowiek dokonał samopodpalenia.

– Kiedy dojechaliśmy na miejsce mężczyzna, który uległ samopodpaleniu był już zabierany przez pogotowie ratunkowe. Strażacy nie interweniowali, tylko pomogli przenieść poszkodowanego – powiedział dziennikarzom mł.bryg. mgr inż. Grzegorz Wójcicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie.

Media spekulują, że mężczyzna, który uległ ciężkim poparzeniom w Rzeszowie mógł mieć podobne motywy co Piotr Szczęsny, który niespełna miesiąc temu dokonał aktu samospalenia pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. „Szary Człowiek”, jak nazwała go opozycja wykonał ten dramatyczny gest w sprzeciwie wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: onet.pl

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o szefie MON

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również