UDOSTĘPNIJ
Fot. Youtube.com

Ghaze Abdulloh Syryjczyk mieszkający w Polsce, właściciel restauracji Amrit Kebab w wywiadzie dla Natemat.pl stwierdził, że większość uchodźców wcale nie ucieka przed wojną, a szuka jedynie wygodnego życia z zasiłków, głównie w Niemczech.

Abdulloh mówił o tym, że jego znajomi otwarcie mówią mu o tym, że jadą do Niemiec, do Angeli Merkel żyć z zasiłków. Twierdzi też, że unikają oni ciężkiej pracy.

Restaurator powiedział także, iż granice Europy są szturmowane przez imigrantów, którzy są ludźmi słabo wyedukowanymi i pozostawiają po sobie jedynie bałagan. Dodał także, że jest mu wstyd za nich, bowiem jest dumnym Syryjczykiem:  Oni usłyszeli, że Niemcy przyjmują wszystkich, więc porzucają dobytek i jadą po łatwe życie. Co oni wniosą? Koran pod pachą – wyjaśniał

Stwierdził także, że Polacy niepotrzebnie angażuja się w sprawy, które jej nie dotyczą, a imigranci wcale nie chcą przyjeżdżać do Polski.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds, żródło: Natemat.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPO wzywa PiS do debaty publicznej
Następny artykułJest decyzja: Węgrzy zamknęli granice
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również