UDOSTĘPNIJ
źródło: wikimedia.org/Adrian Grycuk, learningfolder.net

To rozwiązanie trudno nazwać „dobrą zmianą”. Zdecydowanie jednak to „zabawna zmiana”, o której głośno zrobiło się w całej Polsce. Wszystko przez utracenie domeny, z której prawie 10 lat korzystał klub parlamentarny obecnej partii rządzącej.

Okazuje się, że domena kppis.pl już nie należy do formacji Jarosława Kaczyńskiego. Klub parlamentarny PiS przez prawie 10 lat, bo od 2008 roku, na swojej stronie internetowej informował o tym, co słychać w partii. Od teraz na tej samej domenie będzie można znaleźć znacznie bardziej przyziemne treści.

PiS nie opłacił bowiem domeny kppis.pl na kolejny rok. Ta trafiła więc na sprzedaż i nowy właściciel wykupił ją do 8. lutego 2018 roku. Co teraz znajduje się na dawnych stronach PiS? Nowy właściciel bardzo sprytnie wpisał się w skrót zawarty w domenie i utworzył stronę… Klubu Przyjaciół Pieczywa i Sera.

 – To portal kulinarny. Prezentujemy tutaj ciekawostki ze świata kuchni – podaje informacja zamieszczona na nowej witrynie.

źródło: web.archive.org
źródło: kppis.pl

pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSpektakularna erupcja wulkanu w Europie (video)
Następny artykułTotalna kompromitacja Kijowskiego. Ludzie mieli spłacić jego długi (zdjęcia)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również