UDOSTĘPNIJ

Zbigniew Stonoga ma problemy z Facebookiem. Portal zablokował jego profil, który obserwowało prawie pół miliona ludzi. Biznesmen znalazł chyba receptę na jego problemy z możliwością kontaktowania się z sympatykami. 

„Przez najbliższe 3 dni będziemy z Państwem testować przepustowość serwera, później poprawki i rusza mój dzidziuś w walce o lepsze jutro i niezależność od obcego wywiadu.” – napisał Stonoga na swojej nowej stronie na Facebooku.

Mimo, iż biznesmen założył nowy profil na Facebooku, to został on ograniczony o tyle, iż są problemy z jego polubieniem. Poprzedni został usunięty, rzekomo na wniosek Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta, po tym jak Stonoga udostępnił na nim akta ze śledztwa w sprawie afery podsłuchowej. W związku z tym Stonoga zamierza zerwać z amerykańskim portalem i założyć swój serwis. Na tę chwilę na nowym profilu zebrało się prawie 100 000 osób.

Ze wstępnych informacji wynika, że do Gazety Stonoga i Alkoholi Stonoga dołączy więc portal o nazwie Stonogabook.

stonogabook

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł„Super Express” kontra „Wyborcza”. Otwarta wojna dzienników
Następny artykułPiS udzieli poparcia Tuskowi
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również