UDOSTĘPNIJ

Tomasz Karolak wmieszał się w politykę i teraz spotkał się z konsekwencjami. Jego teatr IMKA odwołał plany na sezon 2015/2016, ponieważ część sponsorów zrezygnowała z finansowania projektów.

Tomasz Karolak był celebrytą, którego nazwisko najczęściej pojawiało się podczas kampanii prezydenckiej. Zdecydowanie poparł byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego i wraz z Tomaszem Lisem skrzywdził córkę prezydenta Dudy cytując jej wypowiedzi z fałszywego konta na Twitterze.

Po wyborach Karolak zaczął wycofywać się ze swoich wypowiedzi czym zraził do siebie jeszcze więcej osób. Obecnie jego Teatr mierzy się z perspektywą zamknięcia, bowiem najzwyczajniej w świecie brakuje pieniędzy. Celebryta potrzebuje 3 milionów złotych na swoją działalność.

– Brak środków finansowych na repertuarową działalność artystyczną spowoduje zamknięcie warszawskiej sceny przy pl. Trzech Krzyży – powiedział Karolak w rozmowie Z PAP.

Na tę chwilę odwołano spektakle repertuarowe oraz premiery, które miały mieć miejsce jesienią i zimą bieżącego roku. Nie zrezygnowano jednak ze spektakli festiwalowych.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: tvn24.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPodatnik zapłaci ponad 500 mln złotych za pomoc dla rolników
Następny artykułKreml nie chce Polski przy stole. „Nie ma takiej opcji”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również