UDOSTĘPNIJ
fot. defense.gov

Ludzie na całym świecie szukają powodu, dla którego część Polaków modli się o „holokaust muzułmanów”. Granie emocjami jest ostrą bronią, a w tak niebezpiecznym świecie, w jakim żyjemy, często prowadzi do tragedii.

Po tym, jak Marsz Niepodległości w Warszawie wywołał serię burz w kraju i na świecie, katarska Al Jazeera opublikowała artykuł, w którym szuka przyczyn niechęci Polaków wobec wyznawców Allaha.

Shafik Mandhai, dziennikarz Al Jazeery, w swoim tekście zastanawia się nad konkretnymi przyczynami wrogości wobec muzułmanów. Powodem do takich rozważań był baner przyniesiony na Marsz Niepodległości, który przedstawiał polskiego patriotę broniącego europejską twierdzę przed uchodźcą ulokowanym w islamskim koniu trojańskim.

W dalszej części dziennikarz posuwa się o wiele dalej i pyta Polaków, jak usprawiedliwią wezwanie niektórych przedstawicieli skrajnej prawicy do „muzułmańskiego holocaustu”.

To, że niepochlebnie o Polsce piszą muzułmańskie media, może oznaczać, że nasz kraj znajdzie się w orbicie zainteresowań islamskich terrorystów. Wiadomo, im ciszej o nas, tym bezpieczniej.

 

Źródło: opinie.wp.pl

20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła

Czy za chwilę nadejdzie KONIEC ŚWIATA? Oto znaki!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również