UDOSTĘPNIJ
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz

Każda rozbierana sesja polskich gwiazd, ukazująca się w internecie lub magazynach dla mężczyzn, wywołuje ogromne kontrowersje. Nie inaczej jest więc w przypadku kolejnej celebrytki, znanej z wystawnego życia oraz prowadzenia własnej marki modowej, która na sesję w popularnym „Playboyu” zdecydowała się w wieku 49 lat.

Joanna Przetakiewicz stała się rozpoznawalna, kiedy związała się z jednym z najbogatszych Polaków, Janem Kulczykiem. Chociaż na początku nie chciała ona wychodzić z cienia bogatego partnera, wkrótce rozpoczęła własną karierę.

Przetakiewicz stworzyła popularną markę modową La Mania oraz zaczęła coraz częściej pojawiać się na wydarzeniach organizowanych dla polskich celebrytów. Niedawno wzięła także udział w programie „Azja Express” stacji TVN. Jak zdradził mediom znajomy gwiazdy, postanowiła ona wykorzystać moment wzrostu swojej popularności i zdecydować się na sesję dla „Playboya”.

– Zależało jej tylko, by sesja nie była wulgarnaAśka ostatnio powtarza, że wreszcie, po latach w pełni akceptuje swoje ciało. Poza tym występuje teraz w „Azja Express”, więc dodatkowy rozgłos bardzo się jej przyda. Liczy, że dzięki temu ma szansę na zaistnienie w show-biznesie jako pełnoprawna gwiazda – powiedzieć miał dziennikarzom „Faktu” przyjaciel gwiazdy. Czas więc pokaże, ile fani Przetakiewicz będą musieli czekać na jej sesję dla popularnego magazynu oraz w jaki sposób zostanie ona wyprodukowana.

Tak wygląda "najseksowniejsza pogodynka świata"! Piękna Meksykanka podbija Internet

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również