UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Liberalizacja przepisów dot. praw pracowniczych doprowadziła część Francuzów do furii. Podczas zamieszek,  które wywołują lewicowe bojówki doszło do incydentu z udziałem jednej z dziennikarek relacjonujących wydarzenia.

Wcześniej informowaliśmy o zamieszkach w Paryżu wywołanych przez liberalizację praw pracowniczych, co część Francuzów doprowadziło do prawdziwej furii. Na publikowanych w sieci nagraniach widać również jak policja nie może sobie poradzić z biorącymi udział w starciach lewicowymi bojówkami.

ZOBACZ TAKŻE – To przechodzi ludzkie pojęcie. Francuska policja ucieka przed zamieszkami (video)

Pośród wszystkich nagrań uwieczniających niepokoje we Francji jakie pojawiły się w sieci na uwagę zasługuje również to uwieczniające incydent z udziałem jednej z dziennikarek relacjonujących wydarzenia.

Jak widzimy na nagraniu, do dziennikarki podchodzi zamaskowany mężczyzna i bez żadnych oporów uderza ją w głowę. Co może również zaskakiwać, postronne osoby zaczęły bić brawo napastnikowi. Film do obejrzenia również na pikioTV

Jeśli film się nie wyświetla, odśwież stronę lub zaktualizuj przeglądarkę! 

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: rt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKopacz o Macierewiczu: „Trzeba zwiększyć nakłady na psychiatrię”
Następny artykułLewicowiec usuwa Chazana. „Polityczny psychopata, kupa śmieci” (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również