UDOSTĘPNIJ

Do skandalicznej sytuacji doszło w Koprzywnicy w woj. Świętokrzyskim. Internauci z serwisu Wykop znaleźli nagranie, które szokuje. Widać na nim mężczyznę, który przyjechał po syna i z niewiadomych przyczyn zostaje brutalnie pobity przy policjantach, którzy praktycznie nie reagują. 

Całą sprawę obserwuje policyjny patrol. Do mężczyzny podchodzi kilka osób i zaczynają go szturchać miotając przy tym przekleństwami. Gdy funkcjonariusze spoglądają w swoje notesy, jeden z mężczyzn uderza spokojnego człowieka. Nie spotyka się to ze zdecydowaną reakcją policji, która nieudolnie próbuje uspokoić sytuację. Napastnicy nie robią sobie nic z obecności mundurowych.

Następnie wyzywając go od najgorszych, brutalni napastnicy przypierają mężczyznę do radiowozu.

„Wyłaź z tego samochodu złodzieju jeb*ny” – w tym czasie słyszymy jak jeden z napastników woła do kamerzysty. Kradzież mogła być jednym z motywów awantury.

Następnie przy totalnej bierności funkcjonariuszy, napastnicy zaczynają tłuc mężczyznę. Nie spotyka się to ze zdecydowaną reakcją policjantów przez co człowiek zostaje kilkakrotnie uderzony. Następnie agresorzy próbują dostać się do samochodu. Policja nie daje sobie rady z wściekłą grupą, która nie reaguje na próby uspokojenia.

Cała sytuacja wygląda dramatycznie. Poniżej film video.

 

źródło: youtube

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrzerzut 40 tys. rosyjskich żołnierzy pod granice z Finlandią i Norwegią
Następny artykułPalikot zagarnął sejmowe meble?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również