UDOSTĘPNIJ
Natalia Siwiec
fot. Instagram/nataliasiwiec.official

Prawo i Sprawiedliwość ma wrogów nawet wśród celebrytów. Jednym z nich jest Natalia Siwiec, znana modelka. Gwiazda nie wytrzymała i uderzyła w PiS.

W przyszłym roku tylko w połowę niedziel w miesiącu zrobić będziemy mogli zakupy. To efekt udanej kampanii związków zawodowych, które pragną wymusić na rządzie zakazanie wszelkiej działalności gospodarczej w siódmy dzień tygodnia. Pierwsze kroki w tym kierunku zostały już podjęte i wiadomo, że w roku 2020 handel (z pewnymi wyjątkami) w każdą niedzielę będzie zakazany.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Siwiec pokazała mamę. Trudno uwierzyć, że są spokrewnione

Siwiec nie wytrzymała

Głos w sprawie zabrała także, okrzyknięta „Miss Euro 2012”, Natalia Siwiec. Celebrytka handlowe niedziele wykorzystuje do zarobku – w weekendy najczęściej odbywają się różne wydarzenia w galeriach handlowych, w których uczestniczy. Modelka nie wytrzymała i uderzyła w popierany przez PiS projekt.

ZOBACZ TAKŻE: Biedronka i Lidl mają w nosie zakaz handlu w niedzielę. Będą normalnie sprzedawać bez konkurencji!

– Ja nad tym ubolewam, bo czasami niedziela jest jedynym dniem. Ja jeszcze mogę gdzieś znaleźć inne dni, ale na przykład dla moich rodziców, dla ludzi z mojego otoczenia to jest czasami jedyny dzień wolny, kiedy mogą zrobić zakupy dla dzieci, dla siebie – powiedziała.

źródło: pudelek.pl

Jakie korzenie ma Magda Gessler? Nie do wiary! Polskie gwiazdy, które mają obce pochodzenie


Czy to nowa sympatia Leonardo DiCaprio? Jej zdjęcia już zawojowały internet!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również