UDOSTĘPNIJ
Fot. Instagram/Natalia Siwiec

Natalia Siwiec powszechnie uważana jest za jedną z najpiękniejszych, najbardziej wyróżniających się polskich modelek. Nie oznacza to jednak, że nie ma ona kompleksów, których chciałaby się pozbyć. O największym z nich postanowiła opowiedzieć w programie Magdy Mołek, czym wbiła ją w fotel.

Pomimo tego, że Siwiec otwarcie przyznaje się do powiększania ust oraz biustu, wciąż ma kilka rzeczy w swym wyglądzie, które chciałaby zmienić. Jedną z nich jest… nos modelki, którego bardzo nie lubi. Rozmowa o nim wprawia ją więc wręcz w zakłopotanie.

– Akceptuję siebie, chociaż mam mnóstwo wad, które chciałabym zmienić, ale boję się. Mam ogromny nos i chciałabym zrobić sobie operację – stwierdziła otwarcie Siwiec w rozmowie z Magdą Mołek.

ZOBACZ TAKŻE: Internauci wściekli na Siwiec. „Co ona robi swojemu dziecku?!”

Siwiec „wbiła ją w fotel”

– Cały czas na niego patrzę i wydaje mi się taki zabawny. (…)  To jest komplement. To świetnie łączy się ze swoim charakterem, bo ty jesteś taka szalona, jest takim mrugnięciem okiem – stwierdziła za to osobliwym tonem prowadząca, którą ewidentnie zadziwiło wyznanie celebrytki.

– No nie… Zabawny… Mój nos jest zabawny – zawstydziła się za to Siwiec, wyraźnie przeżywając skupienie się rozmowy na jej słabym punkcie.

Zarówno dla samej Magdy Mołek, jak i widzów, szczerość modelki była niezwykle zadziwiająca. Nie bez powodu jest bowiem powszechnie nazywana jedną z najpiękniejszych Polek.

ZOBACZ TAKŻE: Siwiec podzieliła się swoim dramatem. Internauci pękają ze śmiechu

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również