UDOSTĘPNIJ

Radosław Sikorski nie poda szczegółów wyjazdów za publiczne pieniądze, bowiem w polskim prawie nie ma obowiązku prowadzenia takiej ewidencji. 

? Atmosfera domniemania winy wobec polityków w mediach nie jest fair. Możemy dyskutować o reformie systemu, ale nie można obwiniać posłów, że postępują zgodnie z przepisami ? mówił Radosław Sikorski w TVN24.

? Gdyby politycy zachowywali się fair, media pewnie nie byłyby takie dociekliwe ? zripostowała Sikorskiemu dziennikarka i spytała jak to możliwe, że mając ochronę BOR, przebył w ciągu 7 lat 80 tys. kilometrów? Dodała że Ewa Kopacz i Donald Tusk jeździli w tym samym czasie z BOR-em i nie wydawali publicznych pieniędzy na benzynę.

? BOR-u nie ma się 24 godziny na dobę ? odpowiedział Radosław Sikorski ? BOR potwierdził, że kilkadziesiąt razy rezygnowałem z ochrony i jechałem sam samochodem. (…) Poseł nie pełni swoich obowiązków tylko w Warszawie, do mojego okręgu wyborczego jest 330 km i jeszcze trzeba po nim pojeździć ? tłumaczył.

źródło: natemat.pl

5 KOMENTARZY

  1. Wipler za sejmowe pieniądze przejechał ponad 100,000 tyś km i jakoś prasa ani PIS się tym faktem nie interesują . Ta nagonka PIS-u na Sikorskiego to zwykła zemsta polityczna która tak jak i twierdzenie że wybory zostały sfałszowane PIS tylko pogrąży co widać już w dzisiejszych sondażach , czego im z serdecznie życzę !!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ