UDOSTĘPNIJ
fot. pixabay

Najprawdopodobniej w kolejnej edycji polskiego Tańca z Gwiazdami o wygraną walczyć będzie jednopłciowa para. Produkcja programu chce, by któryś z tancerzy stworzył duet z Jackiem Poniedziałkiem.

Tego jeszcze nie było w historii polskiej telewizji. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem produkcji show, w tej edycji Tańca z Gwiazdami zobaczymy Jacka Poniedziałka tańczącego z innym mężczyzną. Dla nas może być to szokujące, ale w zagranicznych edycjach programu jednopłciowa para nie dziwi.

– W austriackiej edycji duet facetów zajął 4. miejsce. Wywołało to tam ekscytację i wielkie zainteresowanie. Polsat chce tym pomysłem przełamać u nas tabu i pokazać, że bycie gejem to nic złego – opowiada osoba z produkcji.

Jacek Poniedziałek, który jest potencjalnym uczestnikiem kolejnej edycji show, nie ukrywa swojej orientacji. Problemem dla Polsatu może być jednak fakt, iż aktor nie ma szczególnego parcia na szkło.

Mimo że do następnej edycji jest jeszcze sporo czasu, zaczęto już z nim rozmowy. Wiadomo, że namawianie go do takiego show może trwać długo, bo Jacek stroni od komercyjnych projektów. Jeśli odmówi to będą szukać innego otwartego geja – słyszymy od produkcji.

24 KOMENTARZY

  1. Europejska promocja pedalstwa i dewiacji trwa. To o taką nowoczesność i postęp drą mordy Szueringi, Petru i Kijowskie?

  2. Spoko, dowiem się wreszcie jak powinien tańczyć taniec towarzyski z moim facetem :D Ps. zupełnie nie uszczypliwie – może Michał Pirog by się zgodził.

  3. To wspaniała wiadomości dnia .Tylko współczuję jaką projektanci mody wymyślą suknię dla partnera do tanga argentyńskiego,albo walca.?

  4. Zero tolerancji zygan waszym brakiem inteligencji jak byscie zapomnieli to kiedyś tez byly pary tej samej płci. Nie musicie nas akceptować bo nikt was nie zmusza do tego ale te komentarze sa zbędne tym samym możecie ranic swoje dzieci nawet o tym nie wiedzac. Bo ciekawi mnie co byscie zrobili jak ktores z waszych dzieci bylo by homoseksualne

  5. Ja rozumiem oburzenie nie ktioeych ta informacja ale po co saczyc type jadu dla tego ze Pan Poniedzialek ma tanczyc z facetem a nie z kobieta ja Wien ze w Police to szokujace ale coz homoseksualiasci byli beda I nic z tym nie zrobi sie a to ze takie warunki swojego kontrsktu z polsatem postawil to nie mam oceanic a wy zastsnowcie sie ludzie NAD pierdolami pisanymi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ