UDOSTĘPNIJ
Jak wynika z informacji, do których dotarła „Rzeczpospolita” wśród ofiar wczorajszego zamachu w Nicei są obywatele Polski. Na razie zidentyfikowano dwie osoby. 
Jak podaje dziennik „Rzeczpospolita”, wśród ofiar ataku 31-letniego Tunezyjczyka w Nieci podczas Dnia Bastylii znalazły się niestety ofiary w obywatelach Polski. Pierwszymi zidentyfikowanymi są dwie siostry pochodzące z Krzyszkowic.
Z kolei jak dowiedzieli się dziennikarze Onetu, Polki przebywały we Francji z jeszcze dwoma innymi siostrami, które przeżyły zamach. Aktualnie znajdują się w drodze do Polski.
Wcześniej natomiast pisaliśmy o 17-letnim Bartku z Zielonej Góry, który zaginął po wydarzeniach w Nicei. Na szczęście młody chłopak odnalazł się po kilku godzinach dzięki pomocy m.in. strony na Facebooku, którą stworzono, by pomóc zrozpaczonym rodzinom w poszukiwaniu zaginionych osób.
Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: rzeczpospolita / onet

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDziesiątki zaginionych po ataku w Nicei. Wśród nich 17-letni Polak
Następny artykułPetru: Zamach we Francji to konsekwencja Brexitu (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również