UDOSTĘPNIJ
fot. YouTube/TVN Foodie

„Kuchenne rewolucje” to jeden z najbardziej kasowych programów stacji TVN. Audycja ściąga miliony widzów przed telewizory, także dzięki jej prowadzącej, Magdzie Gessler. Zachowanie znanej restauratorki wzbudza wiele kontrowersji i domysłów.

Magda Gessler słynie z wybuchowego charakteru, który jest jedną z wizytówek „Kuchennych rewolucji”. Prowadząca potrafi wyzywać i przeklinać, często zniechęcając do siebie osoby, którym przybywa z pomocą. Przez lata nie podlegało wątpliwości, że Gessler po prostu taka jest. Z czasem jednak coraz więcej osób zaczęło podawać w wątpliwość autentyczność jej zachowania.

Z pomocą strapionym fanom przyszedł reżyser programu. W wywiadzie dla magazynu „Party” opowiedział o tym, jak „Kuchenne rewolucje” wyglądają do kuchni. Otóż okazuje się, że zwolennicy teorii o wyreżyserowanej złości i agresji słownej Gessler grubo się mylili. Nie dość, że jej reakcje są spontaniczne, to brak jest scenariusza w ogóle.

– Często słyszę, że Magda dostaje od nas jakiś scenariusz. To bzdura! Ona przed każdym odcinkiem zna tylko adres, nie wie nawet, jak nazywają się bohaterowie i jaki mają problem. Ale kiedy siada i zaczyna rozmawiać z ludźmi, błyskawicznie czyta im w myślach – przyznał reżyser „Kuchennych rewolucji”.

źródło: msn.com

To dla niej rozwodzi się światowa gwiazda futbolu! Trudno się dziwić

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również