UDOSTĘPNIJ

Niemieccy salafici, czyli powiązani z terrorystami wyznawcy najbardziej radykalnej odmiany islamu planują ofensywę w Polsce i chcą nawracać kraj nad Wisłą. 

Już nad tym pracujemy – mówi ich przywódca. W szeregach niemieckich islamistów jest już sporo polskich imigrantów.

– To nie żart – mówi mi Sven Lau, jeden z najbardziej znanych salafitów w Niemczech. To on współorganizował islamską policję obyczajową, która namawiała Niemców, by nie wchodzili do dyskotek i salonów gier. Rozdawał ulotki przypominające, że zgodnie z prawem szariatu alkohol, papierosy, głośna muzyka, pornografia i prostytucja są zabronione.

Dzięki tej akcji Lau zdobył sporą popularność. W jego meczecie były tłumy, a media okrzyknęły go wrogiem publicznym numer 1. Salafici są obecnie w Niemczech najszybciej rosnącą grupą ekstremistyczną. Pod koniec roku ma ich być już 7 tysięcy.

Nasi bracia i siostry nagrywają już posłania po polsku. Będziemy je publikować na YouTubie – mówi. Jego „bracia i siostry” to żyjący w Niemczech polscy imigranci, którzy przeszli na islam. Lau mówi, że jest ich wielu. To żarliwi wyznawcy.

źródło: wyborcza.pl

227 KOMENTARZY

 1. z jednej strony pompa, bo narodowcy ganiający salafitów to musiałby być zabawny widok, z drugiej jak patrzę na ruchliwość Polaków po aferze z wyborami to nie wiem czy ktokolwiek by się ruszył i zrobił coś poza polubieniem fanpejdża "Salafici precz"

 2. z jednej strony pompa, bo narodowcy ganiający salafitów to musiałby być zabawny widok, z drugiej jak patrzę na ruchliwość Polaków po aferze z wyborami to nie wiem czy ktokolwiek by się ruszył i zrobił coś poza polubieniem fanpejdża "Salafici precz"

 3. z jednej strony pompa, bo narodowcy ganiający salafitów to musiałby być zabawny widok, z drugiej jak patrzę na ruchliwość Polaków po aferze z wyborami to nie wiem czy ktokolwiek by się ruszył i zrobił coś poza polubieniem fanpejdża "Salafici precz"

 4. Nie tylko my. Europa zanika i ssie pałe muslimom. Niemcy jawnie już mówią że ten proces jest nieodwracalny i ze za jakies 30 lat maksymalnie beda krajem muzulmanskim, a teraz chca tylko zeby chociaz nie bic ich dzieci i nie gwalcic zon na ulicach. O Angli wogole nie wspominam. W Szwecji sa szkoly panstwowe gdzie na 1000 uczniow przypada 3 szkockich.

 5. Nie tylko my. Europa zanika i ssie pałe muslimom. Niemcy jawnie już mówią że ten proces jest nieodwracalny i ze za jakies 30 lat maksymalnie beda krajem muzulmanskim, a teraz chca tylko zeby chociaz nie bic ich dzieci i nie gwalcic zon na ulicach. O Angli wogole nie wspominam. W Szwecji sa szkoly panstwowe gdzie na 1000 uczniow przypada 3 szkockich.

 6. Nie tylko my. Europa zanika i ssie pałe muslimom. Niemcy jawnie już mówią że ten proces jest nieodwracalny i ze za jakies 30 lat maksymalnie beda krajem muzulmanskim, a teraz chca tylko zeby chociaz nie bic ich dzieci i nie gwalcic zon na ulicach. O Angli wogole nie wspominam. W Szwecji sa szkoly panstwowe gdzie na 1000 uczniow przypada 3 szkockich.

 7. Kiedyś to tak pierdolnie jak bombel na wodzie , a wtedy taka bd partyzana szła ze podczas 2 wojny światowej niewiedzial , podbije ktoś pod twój dom z krzykiem w imię allaha i chuj rozpierdala pół osiedla a media kłamią ludzi ze to terrorysta , zamiast w prost powiedzieć wasz blok rozpoerdolil islamista który za zajebianie niewinnych ludzi innej wiary idzie do allaha .izrael mi sie podoba pod jednym względem ze on nie ukrywa tylko dopierdala im co jakiś czas i cały czas . A u nas Europejczyk ma mniej do gadania jak jebany arab , jak ich ktoś kiedyś nie usadzi to wtedy bd cieżko usadzic debila .

 8. Jakub Kowalski tak co racja to racja – na Wilanowie często dostają wpierdol ale fakt ,że a ) jest ich coraz więcej i coraz bardziej się panoszą i b ) coraz więcej tępych szmat z polski prowadza się z brudasami i rodzi im dzieci ( po 2 najlepiej podwiązanie jajników albo chemiczna kastracja i było by po problemie)) i jest się czego bać

 9. Jakub Kowalski tak co racja to racja – na Wilanowie często dostają wpierdol ale fakt ,że a ) jest ich coraz więcej i coraz bardziej się panoszą i b ) coraz więcej tępych szmat z polski prowadza się z brudasami i rodzi im dzieci ( po 2 najlepiej podwiązanie jajników albo chemiczna kastracja i było by po problemie)) i jest się czego bać

 10. Jakub Kowalski tak co racja to racja – na Wilanowie często dostają wpierdol ale fakt ,że a ) jest ich coraz więcej i coraz bardziej się panoszą i b ) coraz więcej tępych szmat z polski prowadza się z brudasami i rodzi im dzieci ( po 2 najlepiej podwiązanie jajników albo chemiczna kastracja i było by po problemie)) i jest się czego bać

 11. Jakub Kowalski tak co racja to racja – na Wilanowie często dostają wpierdol ale fakt ,że a ) jest ich coraz więcej i coraz bardziej się panoszą i b ) coraz więcej tępych szmat z polski prowadza się z brudasami i rodzi im dzieci ( po 2 najlepiej podwiązanie jajników albo chemiczna kastracja i było by po problemie)) i jest się czego bać

 12. Jakub Kowalski tak co racja to racja – na Wilanowie często dostają wpierdol ale fakt ,że a ) jest ich coraz więcej i coraz bardziej się panoszą i b ) coraz więcej tępych szmat z polski prowadza się z brudasami i rodzi im dzieci ( po 2 najlepiej podwiązanie jajników albo chemiczna kastracja i było by po problemie)) i jest się czego bać

 13. ja tylko nie mogę zrozumieć jednego – że jeśli w tej zgniłej Europie jest tak źle to po co tu się pchają? nawracać? brzydko mówiąc – sranie w banie; po socjal jadą, tylko ciekawe co zrobią jak już opanują zachód i wprowadzą te swoje barbarzyńskie zasady to będzie tak samo jak u nich czyli bieda i nędza…. no i co wtedy? do dżungli amazońskiej się udadzą?

 14. ja tylko nie mogę zrozumieć jednego – że jeśli w tej zgniłej Europie jest tak źle to po co tu się pchają? nawracać? brzydko mówiąc – sranie w banie; po socjal jadą, tylko ciekawe co zrobią jak już opanują zachód i wprowadzą te swoje barbarzyńskie zasady to będzie tak samo jak u nich czyli bieda i nędza…. no i co wtedy? do dżungli amazońskiej się udadzą?

 15. ja tylko nie mogę zrozumieć jednego – że jeśli w tej zgniłej Europie jest tak źle to po co tu się pchają? nawracać? brzydko mówiąc – sranie w banie; po socjal jadą, tylko ciekawe co zrobią jak już opanują zachód i wprowadzą te swoje barbarzyńskie zasady to będzie tak samo jak u nich czyli bieda i nędza…. no i co wtedy? do dżungli amazońskiej się udadzą?

 16. ja tylko nie mogę zrozumieć jednego – że jeśli w tej zgniłej Europie jest tak źle to po co tu się pchają? nawracać? brzydko mówiąc – sranie w banie; po socjal jadą, tylko ciekawe co zrobią jak już opanują zachód i wprowadzą te swoje barbarzyńskie zasady to będzie tak samo jak u nich czyli bieda i nędza…. no i co wtedy? do dżungli amazońskiej się udadzą?

 17. ja tylko nie mogę zrozumieć jednego – że jeśli w tej zgniłej Europie jest tak źle to po co tu się pchają? nawracać? brzydko mówiąc – sranie w banie; po socjal jadą, tylko ciekawe co zrobią jak już opanują zachód i wprowadzą te swoje barbarzyńskie zasady to będzie tak samo jak u nich czyli bieda i nędza…. no i co wtedy? do dżungli amazońskiej się udadzą?

 18. Świat juz poległ, boja sie choc maja jeszcze bardzo duze szansę na zatrzymanie tego gowna, dla tego nawołuje do wszystkich, przede wszystkim do pseudokibiców bo tylko oni potrafią sie postawić i pokazać na co stać polakow! CHWAŁA POGROMCA BRUDASOW !!!!

 19. Świat juz poległ, boja sie choc maja jeszcze bardzo duze szansę na zatrzymanie tego gowna, dla tego nawołuje do wszystkich, przede wszystkim do pseudokibiców bo tylko oni potrafią sie postawić i pokazać na co stać polakow! CHWAŁA POGROMCA BRUDASOW !!!!

 20. Świat juz poległ, boja sie choc maja jeszcze bardzo duze szansę na zatrzymanie tego gowna, dla tego nawołuje do wszystkich, przede wszystkim do pseudokibiców bo tylko oni potrafią sie postawić i pokazać na co stać polakow! CHWAŁA POGROMCA BRUDASOW !!!!

 21. Świat juz poległ, boja sie choc maja jeszcze bardzo duze szansę na zatrzymanie tego gowna, dla tego nawołuje do wszystkich, przede wszystkim do pseudokibiców bo tylko oni potrafią sie postawić i pokazać na co stać polakow! CHWAŁA POGROMCA BRUDASOW !!!!

 22. Świat juz poległ, boja sie choc maja jeszcze bardzo duze szansę na zatrzymanie tego gowna, dla tego nawołuje do wszystkich, przede wszystkim do pseudokibiców bo tylko oni potrafią sie postawić i pokazać na co stać polakow! CHWAŁA POGROMCA BRUDASOW !!!!

 23. Świat juz poległ, boja sie choc maja jeszcze bardzo duze szansę na zatrzymanie tego gowna, dla tego nawołuje do wszystkich, przede wszystkim do pseudokibiców bo tylko oni potrafią sie postawić i pokazać na co stać polakow! CHWAŁA POGROMCA BRUDASOW !!!!

 24. A odpowiedzieliście sobie na pytanie kto dopuścił się dosłownego wpuszczania osób ( większości na statusach uchodźców ) Lewicowe Partie między innymi we Francji , Belgi , Holandii , Niemczech i Anglii. Teraz to wszystko zmierza na wschód czyli do nas. Jeżeli nie zmienią się rządy będzie tak jak pisze Jabub za 30 lat za islamowana Europa.

 25. A odpowiedzieliście sobie na pytanie kto dopuścił się dosłownego wpuszczania osób ( większości na statusach uchodźców ) Lewicowe Partie między innymi we Francji , Belgi , Holandii , Niemczech i Anglii. Teraz to wszystko zmierza na wschód czyli do nas. Jeżeli nie zmienią się rządy będzie tak jak pisze Jabub za 30 lat za islamowana Europa.

 26. bo tu nie choiz o pieniadza , ale malo kto to rozumie , to jest fanatyzm i w takiej sytuacji kasa nie ma wagi…
  chca zamienic swiat w Arabski kram i na tym polega i Kultura – mnozyc sie i zabija wzajemnie… Ojcowie ruchac beda swoj dzieci , matki , kobiety nie beda mialy prawa glosu ,a mezczyzni brudni i dumni beda ruchac co sie da ,a jak sie nia da to zetna głowe i najszczaja prosto do brzucha KOBIECIE i MEżczyznie … bez roznicy …

 27. Kamil Lemieszewski albo po prostu zakopać gdzieś świnie na budowie, potem jak już się zaczną wielce modlić to udostępnić film w sieci że UPS ale tam była zakopana świnia i już wielu z nich raczej nie będzie taka chętna do modlitwy w tamtym miejscu…

 28. Kamil Lemieszewski albo po prostu zakopać gdzieś świnie na budowie, potem jak już się zaczną wielce modlić to udostępnić film w sieci że UPS ale tam była zakopana świnia i już wielu z nich raczej nie będzie taka chętna do modlitwy w tamtym miejscu…

 29. Kamil Lemieszewski albo po prostu zakopać gdzieś świnie na budowie, potem jak już się zaczną wielce modlić to udostępnić film w sieci że UPS ale tam była zakopana świnia i już wielu z nich raczej nie będzie taka chętna do modlitwy w tamtym miejscu…

 30. Kamil Lemieszewski albo po prostu zakopać gdzieś świnie na budowie, potem jak już się zaczną wielce modlić to udostępnić film w sieci że UPS ale tam była zakopana świnia i już wielu z nich raczej nie będzie taka chętna do modlitwy w tamtym miejscu…

 31. Kamil Lemieszewski albo po prostu zakopać gdzieś świnie na budowie, potem jak już się zaczną wielce modlić to udostępnić film w sieci że UPS ale tam była zakopana świnia i już wielu z nich raczej nie będzie taka chętna do modlitwy w tamtym miejscu…

 32. Jak bede widział islamiste to nic tylko nóz w plecy i niech wypierdala tam skąd przyszedł albo dostanie taki wpierdol że zapamięta polske i polaków na całe swoje życie .

 33. Jak bede widział islamiste to nic tylko nóz w plecy i niech wypierdala tam skąd przyszedł albo dostanie taki wpierdol że zapamięta polske i polaków na całe swoje życie .

 34. Jak bede widział islamiste to nic tylko nóz w plecy i niech wypierdala tam skąd przyszedł albo dostanie taki wpierdol że zapamięta polske i polaków na całe swoje życie .

 35. To te dziadostwo pierw ogniem a puzniej stala! Juz nie jedna polska dziewczyna wie co to jest zadac sie z takim a teraz placza nad swoim losem!! Juz cyganom zrobilismy raj nad wisla teraz czas na islamistow!

 36. To te dziadostwo pierw ogniem a puzniej stala! Juz nie jedna polska dziewczyna wie co to jest zadac sie z takim a teraz placza nad swoim losem!! Juz cyganom zrobilismy raj nad wisla teraz czas na islamistow!

 37. To te dziadostwo pierw ogniem a puzniej stala! Juz nie jedna polska dziewczyna wie co to jest zadac sie z takim a teraz placza nad swoim losem!! Juz cyganom zrobilismy raj nad wisla teraz czas na islamistow!

 38. To te dziadostwo pierw ogniem a puzniej stala! Juz nie jedna polska dziewczyna wie co to jest zadac sie z takim a teraz placza nad swoim losem!! Juz cyganom zrobilismy raj nad wisla teraz czas na islamistow!

 39. To te dziadostwo pierw ogniem a puzniej stala! Juz nie jedna polska dziewczyna wie co to jest zadac sie z takim a teraz placza nad swoim losem!! Juz cyganom zrobilismy raj nad wisla teraz czas na islamistow!

 40. To te dziadostwo pierw ogniem a puzniej stala! Juz nie jedna polska dziewczyna wie co to jest zadac sie z takim a teraz placza nad swoim losem!! Juz cyganom zrobilismy raj nad wisla teraz czas na islamistow!

 41. Jakub Kowalski Skąd te dane wytrzasnąłeś? Z maxtv? Pierdolenie to jest. Dania odsyła imigrantów, w Szwecji na 1000 jest 3 szkockich dzieci? A nie szwedzkich? Niemcy jak się wkurwią, wszystkich ciapatych wywalą ze swojego kraju, w momencie. O niemców się nie martw. Gorzej powaleni Norwedzy, czy nieogarnieci Francuzi.

 42. Jakub Kowalski Skąd te dane wytrzasnąłeś? Z maxtv? Pierdolenie to jest. Dania odsyła imigrantów, w Szwecji na 1000 jest 3 szkockich dzieci? A nie szwedzkich? Niemcy jak się wkurwią, wszystkich ciapatych wywalą ze swojego kraju, w momencie. O niemców się nie martw. Gorzej powaleni Norwedzy, czy nieogarnieci Francuzi.

 43. Noemi Kutscher to oczywiste że chodzi o 3 dzieci szwedzkich. Niemcy nikogo nie wywalą. UE wręcz namawia kraje członkowskie do pozyskiwania emigrantów w celu złagodzenia ujemnego przyrostu naturalnego. Merkel sama zresztą powiedziała że ręka podniesiona na muzułmanów to ręka podniesiona na Niemiecką kulturę. Podrawiam

 44. Noemi Kutscher Noemi Kutscher to oczywiste że chodzi o 3 dzieci szwedzkich. Niemcy nikogo nie wywalą. UE wręcz namawia kraje członkowskie do pozyskiwania emigrantów w celu złagodzenia ujemnego przyrostu naturalnego. Merkel sama zresztą powiedziała że ręka podniesiona na muzułmanów to ręka podniesiona na Niemiecką kulturę. Podrawiam

 45. Noemi Kutscher Noemi Kutscher to oczywiste że chodzi o 3 dzieci szwedzkich. Niemcy nikogo nie wywalą. UE wręcz namawia kraje członkowskie do pozyskiwania emigrantów w celu złagodzenia ujemnego przyrostu naturalnego. Merkel sama zresztą powiedziała że ręka podniesiona na muzułmanów to ręka podniesiona na Niemiecką kulturę. Podrawiam

 46. Noemi Kutscher Noemi Kutscher to oczywiste że chodzi o 3 dzieci szwedzkich. Niemcy nikogo nie wywalą. UE wręcz namawia kraje członkowskie do pozyskiwania emigrantów w celu złagodzenia ujemnego przyrostu naturalnego. Merkel sama zresztą powiedziała że ręka podniesiona na muzułmanów to ręka podniesiona na Niemiecką kulturę. Podrawiam

 47. Noemi Kutscher Noemi Kutscher to oczywiste że chodzi o 3 dzieci szwedzkich. Niemcy nikogo nie wywalą. UE wręcz namawia kraje członkowskie do pozyskiwania emigrantów w celu złagodzenia ujemnego przyrostu naturalnego. Merkel sama zresztą powiedziała że ręka podniesiona na muzułmanów to ręka podniesiona na Niemiecką kulturę. Podrawiam

 48. Noemi Kutscher Noemi Kutscher to oczywiste że chodzi o 3 dzieci szwedzkich. Niemcy nikogo nie wywalą. UE wręcz namawia kraje członkowskie do pozyskiwania emigrantów w celu złagodzenia ujemnego przyrostu naturalnego. Merkel sama zresztą powiedziała że ręka podniesiona na muzułmanów to ręka podniesiona na Niemiecką kulturę. Podrawiam

 49. Noemi Kutscher Noemi Kutscher to oczywiste że chodzi o 3 dzieci szwedzkich. Niemcy nikogo nie wywalą. UE wręcz namawia kraje członkowskie do pozyskiwania emigrantów w celu złagodzenia ujemnego przyrostu naturalnego. Merkel sama zresztą powiedziała że ręka podniesiona na muzułmanów to ręka podniesiona na Niemiecką kulturę. Podrawiam

 50. Noemi Kutscher Noemi Kutscher to oczywiste że chodzi o 3 dzieci szwedzkich. Niemcy nikogo nie wywalą. UE wręcz namawia kraje członkowskie do pozyskiwania emigrantów w celu złagodzenia ujemnego przyrostu naturalnego. Merkel sama zresztą powiedziała że ręka podniesiona na muzułmanów to ręka podniesiona na Niemiecką kulturę. Podrawiam

 51. Artur Gajewski wybacz ale nerwy mnie biorą jak widzę i czytam co nasze władze w Europie z naszymi prawami zaczynaja robić u nas jest bida to i tego syfu mało ale to kwestia czasu.Kiedy takie gowno v nami rządzić i zabijać nas na naszym podwórku , my tego nie dorzujy pewnie ale mam nadzieje ze moje dzieci czy dzieci moich dzieci itd. I co wtedy ? Dlatego zaprzeproszeniem Adolf przewraca sie w grobie przepraszam za stwierdzenie i nie sympatyzuje za nim , ale trochę racji miał jezeli przesadziłem to przepraszam ;)

 52. Artur Gajewski wybacz ale nerwy mnie biorą jak widzę i czytam co nasze władze w Europie z naszymi prawami zaczynaja robić u nas jest bida to i tego syfu mało ale to kwestia czasu.Kiedy takie gowno v nami rządzić i zabijać nas na naszym podwórku , my tego nie dorzujy pewnie ale mam nadzieje ze moje dzieci czy dzieci moich dzieci itd. I co wtedy ? Dlatego zaprzeproszeniem Adolf przewraca sie w grobie przepraszam za stwierdzenie i nie sympatyzuje za nim , ale trochę racji miał jezeli przesadziłem to przepraszam ;)

 53. Patryk Lewicki Ja widze tu niestety ogromna wine Kosciola ,ludzie widzac wynaturzenia i naduzycie wsrod kleru odchodza od katolicyzmu ,koscioly pustoszeja ,wielu rozczarowanych szuka Boga gdzie indziej….a zycie nie znosi pustki i w miejsce kosciolow pojawiaja sie meczety .

 54. Kamil Lemieszewski I pomyśleć , że jeszcze 400 lat temu byli bardziej cywilizowani i zamożni od Europejczyków. Na szczęście są muzułmanie i "muzułmanie" nie wgłębiając się już w ich podziały związane choćby z lokalnymi tradycjami, bo było nie było Islam sięga od Nigerii i Maroka po Rosję i Indonezję. Co do brudnych to cholera mam często nieprzyjemność widzieć takowych na przystankach i dworcach, niby "Polacy" ale może się mylę?

 55. Adults with imaginary friends are stupid Problem polega na tym,ze nie doceniamy samych siebie… a problem jest w 100% powazny….Mozesz byc obrazony na wszystkich,niestety swiat potrafi byc okrutny i pewnie czasami "ma Ciebie,Nas w d…."Wszystko kreci sie mimo Twojej ,Naszej woli.Czasami warto jest wysiasc z tego "pedzacego autobusu" ,przemyslec czasami raz jeszcze temat,moze za ktoryms razem ,cos innego przyjdzie do glowy…My jeszcze Katolicy,powinnismy umiec wspolczuc,przebaczac…niestety ci zwyrodnialcy NIE.Dlatego powinnismy byc na wszystko przygotowani…w ostatecznosci …"Jak trwoga to do Boga",zawsze tak bylo i bedzie……. Uwiez mi,zjezdzilem caly swiat,nie poprzez wycieczki lecz poprzez, bywanie w miejscach w ktorych nie wszyscy ,mieliby ochote,odwage byc…. Zycze powodzenie … ja wybywam sie do… na poczatek Algerii :)

 56. Zgadzam się Ewa Kujawa z Tobą mieszkam w De i widzę co się tu dzieje …na Dodatek część Polek zadaje sie z Nimi bo on lepiej udaje troskliwego kochanienkiego romantycznego przed a potem gdy jest już jego rodzi mu dzieci i ona jest dla niego juz nikim nie ma troskliwości i czułosci i miłosci jest rozpacz …taki jest ich cel najczesciej zawładnać Europą najczęsciej poprzez rozmnażanie sie

 57. Cóż historia kołem toczyć sie lubi ;) szkoda nerw skoro obywatele widza co sie dzieje , a mydlić nam chce kościół i media + rząd = kiedyś to my stoczymy walkę (obywatele) walczyć bd za Polskę za rodzine , a te pały wyniose ich na taczkach im bo to oni doprowadza do tego . No przykre , ale prawdziwe ;(

 58. Adults with imaginary friends are stupid Jak ja nienawidzę skrajnych liberałów. Kibole wbrew temu co twierdzą liberalne media, są nam Polakom bardzo potrzebni i w razie ataku to właśnie oni będą stanowić pierwszą linię obrony. Wyłącz myślenie i dalej powtarzaj te bzdury powtarzane przez media. Głąbów w kraju jest wystarczająco dużo i grzecznie znajdziesz miejsce w szeregu.

 59. Polacy obudza się jak zwykle z ręką w nocniku głową na płocie i kuta.em w d.pie bo jedno co się dzieje to bluzgi na fb i innych tego typu portalach ale żeby coś z tym zrobić tak jak np Słowacy to już nie ma komu….

 60. Adults with imaginary friends are stupid czytam te twoje posty i już nie zdzierżę żadnego następnego. jebnij się w łeb i skończ pierdolić, włącz na tvn i szatkuj sobie głowę tym co ci przekażą. Albo jesteś jebanym muslimem albo fest debilem który nie widzi kto jest kim w tym państwie.

 61. hahahaha zadna pizda islamska nie wytrwa w polsce dluzej niz 1 godzine ten stary chujec na zdjeciu idzie na odstrzał pierwszy ciesze sie z tego ze polska nienawidzi islamu !!!! <3 POLSKA <3

 62. zastanawiam się, gdzie są wszelakiej maści prawicowcy, narodowcy, kibole, którzy widać, dobrzy są tylko przy burdach z okazji Dnia Niepodległości oraz krzyku na "kochających inaczej".

 63. Zgadzam się z Marcinem Saniukiem, jednak uścisliłbym jego twierdzenie- sama walka to nie wszystko, liczy się także idea, bo wbrew pokręconym stwierdzeniom, iż krucjaty to samo zło, w średniowieczu liczyło się coś wiecej niz tylko mordowanie. To wzniosłość idei kierowała zakony rycerskie ( m.in. zakon joannitów, których osobiscie jestem rekonstruktorem i fanem) do bezprecedensowej walki o święto wiarę katolicką ( lub ogólnie chrześcijańskie ideały Europy). Sztuka walki z obecnym radykalizmem islamskim polega na konsolidacji ludów Europy wobec tych idei, o których chce bezwstydnie zapomnieć, a to przecież z doktryny chrześcijańskiego uniwersalizmu się zrodziła. Nasza moralność nie ma nic wspólnego z ich moralnoscią, wiec nie można odowiedzieć na ich przemoc inaczej jak tylko przemocą.

 64. Zgadzam się z Marcinem Saniukiem, jednak uścisliłbym jego twierdzenie- sama walka to nie wszystko, liczy się także idea, bo wbrew pokręconym stwierdzeniom, iż krucjaty to samo zło, w średniowieczu liczyło się coś wiecej niz tylko mordowanie. To wzniosłość idei kierowała zakony rycerskie ( m.in. zakon joannitów, których osobiscie jestem rekonstruktorem i fanem) do bezprecedensowej walki o święto wiarę katolicką ( lub ogólnie chrześcijańskie ideały Europy). Sztuka walki z obecnym radykalizmem islamskim polega na konsolidacji ludów Europy wobec tych idei, o których chce bezwstydnie zapomnieć, a to przecież z doktryny chrześcijańskiego uniwersalizmu się zrodziła. Nasza moralność nie ma nic wspólnego z ich moralnoscią, wiec nie można odowiedzieć na ich przemoc inaczej jak tylko przemocą.

 65. Kornel Kruszyn Mi się wydaje, że jest to gimbazjalista i gimboateista. Obraził się na to, że ma godzinę religii w szkole i czyta magazyny pseudonaukowe aby mieć pozory wiedzy. Nigdy nie zrozumie, że 80% ateuszbazy to filozofowie(lekko mniej jest w ich elicie) denerwuje się, że jedyną pracę jaką dostanie to będzie praca w Mc Donaldzie. Jego posty są nieprzemyślane i rzekłbym, że małpa z cyrku napisała by lepszy.

 66. Kornel Kruszyn Mi się wydaje, że jest to gimbazjalista i gimboateista. Obraził się na to, że ma godzinę religii w szkole i czyta magazyny pseudonaukowe aby mieć pozory wiedzy. Nigdy nie zrozumie, że 80% ateuszbazy to filozofowie(lekko mniej jest w ich elicie) denerwuje się, że jedyną pracę jaką dostanie to będzie praca w Mc Donaldzie. Jego posty są nieprzemyślane i rzekłbym, że małpa z cyrku napisała by lepszy.

 67. Danielu Wojciechowski, jak możesz twierdzić, że nie jesteś rasistą nazywając kogokolwiek ciapakiem? I co więcej, jestem pewien, że połowa z nich posługuje się językiem polskim lepiej od Ciebie ("chodz"…). A do całej reszty: dwa meczety w stolicy? W półtoramilionowym mieście? Serio? Czy muzułmanie robią pikiety pod kościołami? Czy oprócz widoku Polek, które zamiast wybrać Was śmierdzieli wybierają Muzułmanów coś Wam przeszkadza? To tylko świadczy o tym, że jesteście po prostu i najprościej mówiąc rasistami i na więcej niż takie miano nie zasługujecie, bo nie mając własnych, osobistych wartości musicie się panoszyć chorymi ideami.

 68. Jestem w połowie Grekiem, w połowie Niemcem, mówię po polsku, niemiecku, hiszpańsku i oczywiście angielsku i we wszystkich tych krajach z wyjątkiem Wielkiej Brytanii lub USA byłem i NIGDY nie spotkałem się z negatywną sytuacją z udziałem muzułmanów. Co Wy pierdzielicie o broni, o rewolucji, co gadacie o inwazji muzułmanów na Polskę, ludzie, Polakom wolno się rozlewać po całym świecie, po Anglii, Irlandii, Niemczech, USA, gdzie im się żywnie podoba, stwarzać całe dzielnice w wielkich miastach typu Chicago, a gdy w Polsce pojawia się grupa maksymalnie 10000 muzułmanów to jest nagonka. Dlaczego? Nie, bo gwałcą, mordują. Bo są inni. Mają ciemną skóre. Ile Polaków mieszka w Wielkiej Brytanii? 579 000 (nie licząc Szkocji). I nikt nie pali katolickich kościołów. Mimo, że Anglikanizm jest wiodący w Anglii. Więc dajcież ludziom spokój, bo łamiecie prawa człowieka – każdy może sie poruszać po świecie i wyznawać swoją religię. Jeśli oni zaczną uciskać Waszą religię to możecie z nimi sobie podyskutować. Póki co jeśli uważacie trzy meczety za zagrożenie dla religii katolickiej to jesteście albo cykory, albo rasiści. Stawiam, że albo jedno i drugie, albo tylko drugie.
  A propos rasizmu, jakiej muzyki słuchacie? Jeśli czegoś innego niż XIX – wieczne marsze to zawdzięczacie to czarnym. Czarnym i kreolom, takim jak Buddy Bolden, Duke Ellington. Dzięki nim możecie słuchac nawet dzisiejszego rapu, hip hopu, a nawet Konkwisty 88, choć to zespół najniższych lotów, tak muzycznie, jak i ideologicznie. Wstyd, że z tak pięknego jazzu wyrastają piosenki pt. "Biały honor, biała duma". Ale to inna dyskusja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ