UDOSTĘPNIJ

Z kolei PSL uzyskał 7 mandatów odnotowując poparcie 17,43 proc.Fantastyczny wynik Polskiego Stronnictwa Ludowego wciąż szokuje. Co i raz dochodzą do nas kolejne szokujące informacje dotyczące poparcia dla ludowców. Tym razem, okazuje się, że zdołali oni podnieść poparcie w Gdyni o 1125% w stosunku do poprzednich wyborów.

W maju 2014 roku, w wyborach do Parlamentu Europejskiego PSL otrzymało 719 głosów. 16 listopada ludowców wybrało 8,811 osób, co oznacza 1125-procentowy wzrost poparcia.

Według danych opublikowanych przez Wojewódzką Komisję Wyborczą w sejmiku pomorskim samodzielnie rządzić będzie Platforma Obywatelska, która uzyskała 17 mandatów (40,74 proc. głosów). Drugie miejsce zajęło Prawo i Sprawiedliwość (23,04 proc.) zdobywając 9 mandatów. PSL uzyskało 7 mandatów odnotowując poparcie 17,43 proc.

lemingo

8 KOMENTARZY

  1. "Według danych opublikowanych przez Wojewódzką Komisję Wyborczą w mieście samodzielnie rządzić będzie Platforma Obywatelska"
    co to za ściema? w Gdyni od 16 lat niepodzielnie rządzi Samorządność, a do rady miasta PSL w ogóle nie startowało! Z ŻADNEGO OKRĘGU! ktoś chyba pomylił wybory do sejmiku z wyborami do rady miasta…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ