UDOSTĘPNIJ

Ondrej Duda, zawodnik Legii Warszawa, został trafiony w głowę kamieniem. Do zdarzenia doszło podczas meczu w Albanii z FK Kukesi. Mecz przerwano w atmosferze skandalu.

W III rundy eliminacji Ligi Europy doszło do prawdziwego skandalu. Na trybunach doszło do zamieszek, a walki w przerwie spotkania udało się opanować. Gdy na tablicy wyników widniało 2:1 dla stołecznego klubu, w 53 minucie piłkarz Legii został trafiony kamieniem ciśniętym z trybun. Zawodnik został zniesiony z boiska na noszach.

Najprawdopodobniej, mecz będzie zweryfikowany jako walkower dla Legii Warszawa (3:0). Rewanżowe spotkanie w czwartek.

Przypominamy, że w poprzednim sezonie Legia Warszawa w przedostatniej rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów musiała się pożegnać z rozgrywkami również przez walkowera. Wtedy to przez błędy formalne do kolejnej rundy trafił Celtic Glasgow, który sportowo sromotnie przegrał w dwumeczu.