UDOSTĘPNIJ

W programie Jana Pospieszalskiego w TVP Info poruszono temat rzekomych „policyjnych prowokatorów”. Obecna w studiu policjantka nie była w stanie wytłumaczyć, dlaczego funkcjonariusz nosił szalik kibica, a próby ucieczki od tematu wywołały salwy śmiechu na widowni.

Internauci znaleźli fotografię, na której widać łudząco podobnego człowieka w biało-czerwonej opasce i takim samym szaliku. Nasuwa się pytanie, czy mamy do czynienia z prowokacją policji czy manipulacją organizatorów Marszu?

Oto wpis z profilu Marszu Niepodległości na Facebooku:

„Po lewo funkcjonariusz policji(w kamizelce POLICJA) pacyfikujący przypadkowych manifestantów po Marszu Niepodległości, screen z programu Jana Pospieszalskiego.
Po prawo jeden z prowokatorów uczestniczących w awanturze z policją.”

Jeśli wierzyć temu, że osoba na drugim zdjęciu faktycznie uczestniczyła w awanturze z policją , to jest to dowód na prowokację służb. Jednak należy również wziąć pod uwagę scenariusz, w którym policjant działał w kamuflażu i nie brał udziału w żadnych prowokacjach, ponieważ zdjęcie wskazuje, że mężczyzna mógł w tym momencie pacyfikować agresora z tłumu.

Poniżej program Jana Pospieszalskiego, w którym poruszono między innymi ten temat:

policjant

135 KOMENTARZY

 1. "(…)należy wziąć pod uwagę scenariusz, w którym policjant działał w kamuflażu i nie brał udziału w żadnych prowokacjach, ponieważ zdjęcie wskazuje, że mężczyzna mógł w tym momencie pacyfikować agresora z tłumu."

  Z pewnością z szalikiem na szyi pacyfikował agresora tłumu… Błagam Was !

 2. "Obecna w studiu policjantka nie była w stanie wytłumaczyć, dlaczego funkcjonariusz nosił szalik kibica" Niech mi ktoś wskaże chociaż jedną odpowiedź na zadane pytanie, a nie jakiś wymijający bełkot. Niczym nie różni się od polityków w TV.

 3. "Obecna w studiu policjantka nie była w stanie wytłumaczyć, dlaczego funkcjonariusz nosił szalik kibica" Niech mi ktoś wskaże chociaż jedną odpowiedź na zadane pytanie, a nie jakiś wymijający bełkot. Niczym nie różni się od polityków w TV.

 4. "Obecna w studiu policjantka nie była w stanie wytłumaczyć, dlaczego funkcjonariusz nosił szalik kibica" Niech mi ktoś wskaże chociaż jedną odpowiedź na zadane pytanie, a nie jakiś wymijający bełkot. Niczym nie różni się od polityków w TV.

 5. Ewelina Anna Kiedy wlasnie z tego nic nie wynika. To, ze Policja dzialala incognito posrod maszerujacych jest oczywiste. Oczywiste jest tez to, ze policjant z filmiku to wlasnie policjant dzialajacy incognito i nie probuje tego ukryc(nie twierdzisz chyba ze to jakis cwiercinteligent, ktory nawet nie potrafil zdjac szalika kiedy zakladal kamizelke policji). Po prawo natomiast nie widzimy nic.

 6. Agnieszka Baum Obejrzyj od 16:00 minuty.
  -Za jakieg kibica z jakiej drużyny się Pan przebrał?
  -Ja nie jestem kibicem
  -To przypadkowa zbieżność, że Pan ma dzisiaj taki szalik.
  Policjant:….. <cisza>

  Naprawdę wszystko trzeba tłumaczyć? :3
  Policjant nie miał nic na swoje "usprawiedliwienie". Zamilkł :) Gdyby miał się czym "podeprzeć" (prawem bądź ustawą, to myślę, że na pewno by to zrobił.) Jasne, że Policjanci chodzą nieoznakowni, ale ubierać się jak "zwykły" człowiek (i być incognito), a zakładać szalik to jest różnica. Ewidentna prowokacja. Ponadto nie zmienia to faktu, że wcześniejsze zachowania Policjantów przedstawione na filmach w programie J. Pospieszalskiego były nadużyciem. W tamtym roku było to samo. Pamiętam zdjęcia, gdzie to w tamtym roku głośno było o zdjęciu zamaskowanego Policjanta w KOMINIARCE kopiącego przechodnia, a później ten sam człowiek, w tym samym ubraniu zakuwał w kajdanki ludzi. Jeśli dalej nie wiesz co chcę przekazać, to proszę napisz pod tym zdjęciem komentarz (może ktoś Ci dokładniej odpowie:)) -> https://www.facebook.com/184484341676612/photos/a.208364319288614.25018.184484341676612/412999372158440/?type=1&pnref=story

  Ponadto niech wszyscy przypomną sobie filmik sprzed dwóch lat z Marszu Niepodległości, w którym to dziecko relacjonuje zachowanie policji. Sam został pobity. Link poniżej.
  Pozdro 600

  https://www.youtube.com/watch?v=7Qzzq-olcOM

 7. Ewelina Anna No dokladnie. To byl policjant, wiec odpowiedzial ze nie jest kibicem. Policjant albo mogl zignorowac wscibsikego reportera co tez zrobil, albo ryzykowac przez wdanie sie w dyskusje i potem tego zalowac bo wszystko bylo nagrywane, a nerwy mozna latwo stracic.
  Nie obchodzi mnie tez co bylo rok temu czy 5 lat temu. Tutaj mamy typowa manipulacje, gdzie padaja oskarzenia bez zadnego podparcia faktami. Sorry, ale ja w takim wypadku nie widzie miejsca na prowadzenie dalszej dyskusji.

 8. Agnieszka Baum Powtarzać się nie będę, proponuję przeczytać jeszcze raz ZE ZROZUMIENIEM to co chciałam przekazać. Napisałam wszystko najdokładniej jak się da i proponuję Ci napisać pod linkiem zdjęcia, który wkleiłam. Tam wielu kibiców odpowie Ci co i jak. A co do tego co działo się i się dzieje (również w tym roku) na Marszu OWSZEM jest istotne – dziwię się, że nie wiesz jeszcze dlaczego. Ludzie, którzy powinni działać na rzecz społeczeństwa działają przeciwko niemu. Ah, znów się rozpisałam. Koniec dyskusji. Dziękuję dobranoc :)

 9. Ewelina Anna Dziewczyno, czy Ty nie ogarniasz tego, ze mamy 2014 rok gdzie 80% osob na marszu mialo smartfony, badz bardziej zaawansowane gadzety do rejestrowania tego co sie dzialo? Co tutaj widze to chujowa manipulacje. Na tamtym fanpage'u jest jeszcze lepiej bo twierdza, ze ten policjant ladowal w ludzi ceglami. Ja sie pytam w takim razie gdzie to moge zobaczyc? Na tym obrazku widze po lewej policjanta incognito juz po akcji z kamizelka policyjna, a po prawej policjanta incognito podczas interwencji. Na tym sie opieram i na podstawie informacji do ktorych obydwie mamy dostep nie masz racji i tylko sie wyglupiasz.
  Jesli chcesz dyskutowac to prosze poprzyj to czymkolwiek, a nie swoimi przemysleniami z pupy.

 10. Ewelina Anna Dziewczyno, czy Ty nie ogarniasz tego, ze mamy 2014 rok gdzie 80% osob na marszu mialo smartfony, badz bardziej zaawansowane gadzety do rejestrowania tego co sie dzialo? Co tutaj widze to chujowa manipulacje. Na tamtym fanpage'u jest jeszcze lepiej bo twierdza, ze ten policjant ladowal w ludzi ceglami. Ja sie pytam w takim razie gdzie to moge zobaczyc? Na tym obrazku widze po lewej policjanta incognito juz po akcji z kamizelka policyjna, a po prawej policjanta incognito podczas interwencji. Na tym sie opieram i na podstawie informacji do ktorych obydwie mamy dostep nie masz racji i tylko sie wyglupiasz.
  Jesli chcesz dyskutowac to prosze poprzyj to czymkolwiek, a nie swoimi przemysleniami z pupy.

 11. Ewelina Anna Dziewczyno, czy Ty nie ogarniasz tego, ze mamy 2014 rok gdzie 80% osob na marszu mialo smartfony, badz bardziej zaawansowane gadzety do rejestrowania tego co sie dzialo? Co tutaj widze to chujowa manipulacje. Na tamtym fanpage'u jest jeszcze lepiej bo twierdza, ze ten policjant ladowal w ludzi ceglami. Ja sie pytam w takim razie gdzie to moge zobaczyc? Na tym obrazku widze po lewej policjanta incognito juz po akcji z kamizelka policyjna, a po prawej policjanta incognito podczas interwencji. Na tym sie opieram i na podstawie informacji do ktorych obydwie mamy dostep nie masz racji i tylko sie wyglupiasz.
  Jesli chcesz dyskutowac to prosze poprzyj to czymkolwiek, a nie swoimi przemysleniami z pupy.

 12. Agnieszka Baum Znów nie przeczytałaś ze zrozumieniem tego co napisałam pomimo mojej prośby. Rozumiesz co to znaczy koniec duskusji? Skoro tak uważasz na temat ludzi na tym Funpage'u i jeśli sądzisz, że Twoje "nadzwyczajne" argumenty są takie niepodważalne, to proszę napisz wprost o tym właśnie tam – na funpage'u. :) Wyczuwam nutkę lewactwa w Twoich komentarzach ;)

  D O B R A N O C :)

 13. Agnieszka Baum Znów nie przeczytałaś ze zrozumieniem tego co napisałam pomimo mojej prośby. Rozumiesz co to znaczy koniec duskusji? Skoro tak uważasz na temat ludzi na tym Funpage'u i jeśli sądzisz, że Twoje "nadzwyczajne" argumenty są takie niepodważalne, to proszę napisz wprost o tym właśnie tam – na funpage'u. :) Wyczuwam nutkę lewactwa w Twoich komentarzach ;)

  D O B R A N O C :)

 14. Ewelina Anna ale mimo to i tak dobrze by było zobaczyć nagranie co jest zrobione to zdjęcie z prawej strony. to wydaje się lekko naciągane bo materiału nie ma a wszyscy tylko o tym piszą. ja na tym zdjęciu widzę także kawałek innej osoby z pałką w ręce. niestety ale to nie wskazuje na to że on atakuje policje. wręcz przeciwnie. że raczej jest w grupie policjantów,tajniaków. a to ze sobie skołował szalik zeby sie wmieszac to inna bajka. szukam tych materiałów i jak ktoś coś ma ciekawego to proszę o podesłanie. Pozdrawiam :)

 15. Adam Kamiński Nie dyskutuj z ludzmi, ktorzy nie posiadaja krzty zdrowego rozsadku. Od kilku dni wiadomo, ze tajniacy mieli miec bialo-czerwone przepaski, aby normalni funkcjonariusze mogli ich rozpoznac w tlumie. Tutaj natomiast jakies cwiercmozgi dopuszczaja do mysli scenariusz, gdzie niby tajniak mialby prowokowac policjantow, ktorzy wiedza, ze jest on tajniakiem. Fuck logic!

 16. Agnieszka Baum ja nie odrzucam takowego scenariusza. widzialem wiele dziwnych zachowań ze strony policji i w momencie jak rzuca się w internet taką "kaczke dziennikarską" chciałbym czegoś więcej, a tu cisza… jakoś ciężko mi trafić w ogóle na materiały jak ta agresywna grupa atakuje marsz w okolicach powiśla, to też każe mi się zastanawiać czemu nie ma jakichś szerszych relacji z tamtego miejsca. łatwo kogoś zmanipulować filmem czy zdjęciem, trudniej to udowodnić konkretami.

 17. Agnieszka Baum ja nie odrzucam takowego scenariusza. widzialem wiele dziwnych zachowań ze strony policji i w momencie jak rzuca się w internet taką "kaczke dziennikarską" chciałbym czegoś więcej, a tu cisza… jakoś ciężko mi trafić w ogóle na materiały jak ta agresywna grupa atakuje marsz w okolicach powiśla, to też każe mi się zastanawiać czemu nie ma jakichś szerszych relacji z tamtego miejsca. łatwo kogoś zmanipulować filmem czy zdjęciem, trudniej to udowodnić konkretami.

 18. Agnieszka Baum ja nie odrzucam takowego scenariusza. widzialem wiele dziwnych zachowań ze strony policji i w momencie jak rzuca się w internet taką "kaczke dziennikarską" chciałbym czegoś więcej, a tu cisza… jakoś ciężko mi trafić w ogóle na materiały jak ta agresywna grupa atakuje marsz w okolicach powiśla, to też każe mi się zastanawiać czemu nie ma jakichś szerszych relacji z tamtego miejsca. łatwo kogoś zmanipulować filmem czy zdjęciem, trudniej to udowodnić konkretami.

 19. St. asp. Mariusz Mrozek poinformował, że policjanci, którzy przebrani w cywilne ubrania mieszali się z tłumem podczas Marszu Niepodległości zakładali biało czerwone opaski, po to, aby mogli być rozróżnieni przez innych policjantów. ? Aby było wiadomo, że to nie jest chuligan, a policjant, który tego chuligana zatrzymuje ? wskazał Mrozek.

  Jak informował wczoraj dziennikarz TV Republika Maciej Maciejowski podczas Marszu Niepodległości zaobserwował kilkoro funkcjonariuszy, którzy zdjęli kamizelki policyjne i wtopiło się w tłum.

  – Widziałem również osoby ubrane tak jak uczestnicy marszu, którzy od strony Parku Skaryszewskiego wtapiali się w tłum. Mają nawet bluzy z emblematami narodowymi, także opaski – dodał.?

  Moim zdaniem nie jest łudząco podobny. To ten sam człowiek. Tak samo działali w zeszłym roku… Współczuje im bo prędzej czy później za to odpowiedzą.

 20. St. asp. Mariusz Mrozek poinformował, że policjanci, którzy przebrani w cywilne ubrania mieszali się z tłumem podczas Marszu Niepodległości zakładali biało czerwone opaski, po to, aby mogli być rozróżnieni przez innych policjantów. ? Aby było wiadomo, że to nie jest chuligan, a policjant, który tego chuligana zatrzymuje ? wskazał Mrozek.

  Jak informował wczoraj dziennikarz TV Republika Maciej Maciejowski podczas Marszu Niepodległości zaobserwował kilkoro funkcjonariuszy, którzy zdjęli kamizelki policyjne i wtopiło się w tłum.

  – Widziałem również osoby ubrane tak jak uczestnicy marszu, którzy od strony Parku Skaryszewskiego wtapiali się w tłum. Mają nawet bluzy z emblematami narodowymi, także opaski – dodał.?

  Moim zdaniem nie jest łudząco podobny. To ten sam człowiek. Tak samo działali w zeszłym roku… Współczuje im bo prędzej czy później za to odpowiedzą.

 21. Agnieszka Baum dzidzia jak zaczynasz wyzywać od ćwierćmózgów to najpierw sama ogarnij sprawe bo jak na razie to słabo u ciebie z percepcją.

  Gliniarz prowokator w przebraniu może prowokować innych gliniarzy po to aby poszło to na konto ludzi z nmraszu. Takie to trudne do ogarnięcia dla twojej blond główki?

 22. Agnieszka Baum dzidzia jak zaczynasz wyzywać od ćwierćmózgów to najpierw sama ogarnij sprawe bo jak na razie to słabo u ciebie z percepcją.

  Gliniarz prowokator w przebraniu może prowokować innych gliniarzy po to aby poszło to na konto ludzi z nmraszu. Takie to trudne do ogarnięcia dla twojej blond główki?

 23. Agnieszka Baum dzidzia jak zaczynasz wyzywać od ćwierćmózgów to najpierw sama ogarnij sprawe bo jak na razie to słabo u ciebie z percepcją.

  Gliniarz prowokator w przebraniu może prowokować innych gliniarzy po to aby poszło to na konto ludzi z nmraszu. Takie to trudne do ogarnięcia dla twojej blond główki?

 24. Artur Peel <brawo>
  A z Tobą Agnieszko zakończyłam już rozmowę dawno :)
  Lewactwo to choroba moja droga :)
  Chcesz to miej swoje zdanie, ale naucz się czytać ze zrozumieniem oraz wyrażać się trochę taktowniej.

  Miłego <3

 25. Adam Kamiński &Ewelina Anna & Artur Peel

  Na tym zdjęciu
  http://www.ksd.media.pl/images/stories/2014/MarszNiepodleglosci2014/136%20(2).JPG
  funkcjonariusz policji ubrany w cywilne ciuchy dokonuje zatrzymania jakiegoś podejrzanego o przestępstwo. To że ma na sobie szalik klubowy nie ma najmniejszego znaczenia. Zwykły element kamuflażu przy tego typu robocie czyli wyłapywaniu przestępców z tłumu.

  Teraz ważne. Jak to się na do tego kłamliwego bełkotu

  Świat Kibola: "Tak wyglądał jeden z zakłócających marsz. Który odważnie rzucał cegłami w POlicję a później sam zatrzymywał innych awanturników…" zacytowanego przez Ewelina Anna?

  Pani Agnieszka Baum jako jedna z niewielu komentatorów pod tym tekstem wykazuje się myśleniem i nie daje robić się w bambuko.

 26. A jakie to niby ma znaczenie czy miał na sobie szalik jakiegoś klubu w kontekście rzekomych "policyjnych prowokacji", o których bez jakichkolwiek dowodów opowiadają różne wynalazki? Przecież Jan Pospieszalski jak zwykle w swoim stylu sprowadził tor dyskusji na kompletnie nieistotne szczegóły. Policjant widoczny na zdjęciach wyciągał z tłumu przestępców i to jest ważne. W praktyce ten nieumundurowany funkcjonariusz działał na rzecz porządku publicznego czyli dla dobra tego marszu. Jeżeli ktokolwiek posiada dowody wskazujące, że on rzuca kamieniami albo kogoś prowokuje, to bardzo chętnie je zobaczę.

 27. Michał Reczyński , skoro wtopil sie w tlum to zrobil to zapewne juz na poczatku marszu, skad wiedzial ze bedzie zadyma? czemu podwladni mu kazali sie przebierac? czy wejscie policji na rondzie waszyngtona bylo zaplanowane jeszcze przed marszem?

 28. Sun Vie

  Skąd i na jakiej podstawie twierdzenie iż "wtopił się w tłum"? Żeby wyciągać kogoś z tłumu nie trzeba się w niego wtapiać. Można obserwować z boku i interweniować w razie potrzeby. Przy całym szacunku ale Pana pytania, to taki insynuacyjny bełkocik bez jakiegokolwiek oparcia w faktach.

 29. Baum, Ty jakaś nie kumata jesteś widzę, trzeba Ci rodzinę zabić, dziecko czy babcię żebyś zmądrzała? Ludzie tutaj rzeczowe tematy poruszają, a Ty się o śmierć potykasz, po co śmieciu z milicji? Tato służył i tradycję podtrzymujesz czy liczysz na wcześniejszą emeryturę?

 30. Michał Reczyński prawda jest taka, że na każdym Marszu była część osób robiących zadymy, jednak była ona niewielka w porównaniu do ludzi, którzy przyszli świętować Święto Niepodległości. Brawo bije kibicowi, który wypowiedział się publicznie na Marszu w sposób negujący właśnie tych bezmózgich idiotów. Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że duuuuża część funkcjonariuszy po prostu prowokowała tłum. Wiem z relacji osób, które tam były (co w mediach pkazywane nie było), że policjanci wbijali się w tłum nie patrząc na to kto, co i gdzie. Tak jest co roku, ale o tym się nie mówi. Mówi się tylko o bandzie chodzących "rozpier*alaczy", a nie o tym, że POlicja też macza w tym swoje paluszki. Pani Policjant z filmu nie potrafiła powiedzieć za każdym razem NIC NOWEGO. Błagam… W kółko tylko tak jak mówiłam, nie wiem sprawdzimy to… NIC. Nie odniosła się BEZPOŚREDNIO tak jak prosił o to J. Pospieszalski. Zero jakichkolwiek konkretów. A skoro faktycznie KAŻDY wie i każdy uważa, że Policja ma prawo i powinna wtapiać się w tłum poprzez zakładanie szalika (co jak utrzymuję w dalszym ciągu JEST prowokacją), to dlaczego ów Pani się KONKRETNIE nie wypowiedziała. Przecież to takie zgodne z prawem…. Ponadto nie zapominajmy o Policjantach bodajże z tamtego roku, którzy zakładali KOMINIARY co jest NIEDOZWOLONE! Kurcze… jak grochem o ścianę.

  https://www.youtube.com/watch?v=7Qzzq-olcOM – tego i wielu poodbnych sytuacji nikt tu nie skomentuje

  Lewactwo, lewactwo….

  https://www.facebook.com/tvFYB/photos/a.575136332500212.144760.573140446033134/822529597760883/?type=1&relevant_count=1

  :)

 31. Maciej Sobieski od kiedy to policja wtapiająca się w tłum jest prowokatorem? w sumie ciekawe spostrzeżenie.., myślałem ,że policja ma być stróżem prawa a nie osobą agresywną, tu dzież prowokującą :) Ale niech będzie to taki policjant pomocnik "manifestant" pełną gębą :) "miłe zaskoczenie"

 32. Osobiście uważam ,że zabiegi te mają na celu rozproszenia tłumu aby nie usłyszeli tego co niektórzy mają wartościowego do powiedzenia…. Brak słów normalnie przykre… Takie sposoby zagłuszenia głosu ludu to tylko w Rosji, a jednak nie tylko.

 33. Osobiście uważam ,że zabiegi te mają na celu rozproszenia tłumu aby nie usłyszeli tego co niektórzy mają wartościowego do powiedzenia…. Brak słów normalnie przykre… Takie sposoby zagłuszenia głosu ludu to tylko w Rosji, a jednak nie tylko.

 34. Radek Zimowski spokojnie, spokojnie. Nie wina jego żony, a na pewno nie dzieci, że Michał ma takie, a nie inne poglądy. Trzymaj fason, po co robić sobie zmarszczki z nerwów ;)

 35. Agnieszka Baum cóż za spostrzegawczość, ile to człowiek się dowie z jednego zdjęcia… Tylko brak interpunkcji zdradza ,że nie jest pani dziennikarką :D

 36. Artur Peel ma Pan rację pewnie pani "blond" wypowiada się po jakimś melanżu , pewnie po podobnym po jakim robili jej zdjęcia… może dlatego ma kłopoty z percepcją. Ja bym się nie przejmował bo menstruację pewnie są dość dokuczliwe – wtedy pewnie wyżywa się na ludziach w necie… nie rozumiejąc iż istnieje możliwość wielu scenariuszy :) może kłótnia dla samej zasady? Niektóre kobiety tak mają.
  Bardzo mi się podoba proste wyjaśnienie tej sprawy , tej pani. Wydaje mi się, że lepiej się tego nie dało ująć.

 37. Artur Peel ma Pan rację pewnie pani "blond" wypowiada się po jakimś melanżu , pewnie po podobnym po jakim robili jej zdjęcia… może dlatego ma kłopoty z percepcją. Ja bym się nie przejmował bo menstruację pewnie są dość dokuczliwe – wtedy pewnie wyżywa się na ludziach w necie… nie rozumiejąc iż istnieje możliwość wielu scenariuszy :) może kłótnia dla samej zasady? Niektóre kobiety tak mają.
  Bardzo mi się podoba proste wyjaśnienie tej sprawy , tej pani. Wydaje mi się, że lepiej się tego nie dało ująć.

 38. Rob Ot tylko teraz pytanie czy lewackie istoty zrozumieją to co chciałeś (chcieliśmy) im przekazać, gdyż jak widać mają problemy chociażby z czytaniem ze zrozumieniem przez swoje konserwatywne, ograniczone umysły :)

 39. Michał Reczyński "W praktyce ten nieumundurowany funkcjonariusz działał na rzecz porządku publicznego" … ORMO-wcy również działali na rzecz porządku publicznego …. jako prowokatorzy i kapusie .

 40. Michał Reczyński "W praktyce ten nieumundurowany funkcjonariusz działał na rzecz porządku publicznego" … ORMO-wcy również działali na rzecz porządku publicznego …. jako prowokatorzy i kapusie .

 41. Maciej Sobieski rozumiem, że policjanci od tego są żeby wtapiać się w tłum, tak? Bo jeżeli dla Ciebie jest oczywiste, że ktoś się podszywa pod kogoś innego, a potem wychodzi jak superman z budki telefonicznej jest ok… no to trochę nie tak…

 42. Maciej Sobieski rozumiem, że policjanci od tego są żeby wtapiać się w tłum, tak? Bo jeżeli dla Ciebie jest oczywiste, że ktoś się podszywa pod kogoś innego, a potem wychodzi jak superman z budki telefonicznej jest ok… no to trochę nie tak…

 43. Piotr Teicher

  Pan bełkocze. Ja bez najmniejszego problemu przyznam rację. Powiem,:myliłem się. Problemem osób bełkoczących o rzekomej "policyjnej prowokacji" jest całkowity brak dowodów i faktów na poparcie swojej zmyślonej teoryjki.

 44. Michał Reczyński Cóż, kiedy ktoś nie potrafi przyznać się do błędu, zaczyna od argumentów ad personam o bełkocie… Co samo w sobie jest bełkotem. Koniec tematu jeśli idzie o rozmowę z Panem – właśnie zignorował Pan TIRa z mojej alegorii tylko dlatego, że Panu nie pasował. Jak mam dyskutować z czymś takim? Wiek nie jest wyznacznikiem mądrości. Niestety.

 45. Skorzystałam dzisiaj z obecności na wykładzie i spytałam pani Prawnik co o tym sądzi – stwierdziła, iż Policja może być nieoznakowana aczkolwiek zakładanie szalika przez Policjanta jest JAWNĄ PROWOKACJĄ. Koniec tematu, dziękuję.

 46. Ewelina Anna Wszystkie jego wcześniejsze komentarze pisane są w jakże charakterystycznym "resortowym języku" … zabrakło instrukcji :-) proszę się zatem nie dziwić , że nie wiedział co odpowiedzieć :-)

 47. Ewelina Anna Wszystkie jego wcześniejsze komentarze pisane są w jakże charakterystycznym "resortowym języku" … zabrakło instrukcji :-) proszę się zatem nie dziwić , że nie wiedział co odpowiedzieć :-)

 48. Ewelina Anna : "Skorzystałam dzisiaj z obecności na wykładzie…"

  Zawsze to lepsze niż bezczelne i chamskie łganie na forum publicznym. Szczególnie gdy nie ma takiej potrzeby. Wpłata za wykonanie zadania od Pani przyjęta. Odmeldowuję się.

  Nacjonalizm mądry jest dobry.
  Debilne profanowanie Narodowego Święta Niepodległości jest niezbyt mądre.

 49. Michał Reczyński Dlaczego nie opierasz się na konkretnych argumentach, tylko Twoją ulubioną zabawą stało się kopiowanie czyichś wypowiedzi bądź odpowiedź typu "lol" -.-
  Zamilcz, błagam :) Weź przykład z pana POlicjanta, nie mów już nic :) Nie wiem, idź do znajomych, poopowiadaj o swoich przeżyciach na forum. ŻEGNAMMMM

 50. Ewelina Anna Haha. Osoba, ktora bierze rzucanie ceglami przez tego policjanta za pewnik nie potrafiac jednoczesnie przedstawic zadnych argumentow, ktore by ta pewnosc kredytowaly prosi kogos innego o takowe argumenty? Bez urazy dziewczyno, alez glupia jak koza i widze, ze jaja juz tez niestety zlozone.

 51. Agnieszka Baum Po pierwsze nawet nie wspomniałam o żadnych cegłach (WTF??) :) Po drugie nie odnosisz się do WSZYSTKIEGO co do Ciebie pisałam. Co za tym idzie…. -> Po trzecie masz widoczne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Po czwarte odpisz do użytkowników, którzy pisali do Ciebie. Po piąte przestań do mnie pisać, ponieważ już dawno zakończyłam rozmowę z Tobą, gdyż jesteś zbyt ograniczona i konserwatywna. Utrzymuję zdanie pani Prawnik, która twierdzi, iż ZAKŁADANIE PRZEZ POLICJANTA SZALIKA KIBICOWSKIEGO JEST PROWOKACJĄ! A jeśli bardzo chcesz prowadzić rozmowę, to najpierw odnieś się do WSZYSTKIEGO co napisałam od PIERWSZEGO KOMENTARZA + odnieś się do komentarzy innych pod Twoim adresem (i nie tylko :) – ale do komentarzy wszytskich użytkowników dotyczących tego tematu, bo jak na razie uczepiłaś się mnie jak pies psiego ogona. Zacznę zaraz podejrzewać, że Ci się podobam :)) Jeśli tego nie zrobisz, nie spodziewaj się, że Ci odpowiem. :) Miłej nocy wszystkim życzę <3

 52. Agnieszka Baum Po pierwsze nawet nie wspomniałam o żadnych cegłach (WTF??) :) Po drugie nie odnosisz się do WSZYSTKIEGO co do Ciebie pisałam. Co za tym idzie…. -> Po trzecie masz widoczne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Po czwarte odpisz do użytkowników, którzy pisali do Ciebie. Po piąte przestań do mnie pisać, ponieważ już dawno zakończyłam rozmowę z Tobą, gdyż jesteś zbyt ograniczona i konserwatywna. Utrzymuję zdanie pani Prawnik, która twierdzi, iż ZAKŁADANIE PRZEZ POLICJANTA SZALIKA KIBICOWSKIEGO JEST PROWOKACJĄ! A jeśli bardzo chcesz prowadzić rozmowę, to najpierw odnieś się do WSZYSTKIEGO co napisałam od PIERWSZEGO KOMENTARZA + odnieś się do komentarzy innych pod Twoim adresem (i nie tylko :) – ale do komentarzy wszytskich użytkowników dotyczących tego tematu, bo jak na razie uczepiłaś się mnie jak pies psiego ogona. Zacznę zaraz podejrzewać, że Ci się podobam :)) Jeśli tego nie zrobisz, nie spodziewaj się, że Ci odpowiem. :) Miłej nocy wszystkim życzę <3

 53. Michał Reczyński "Jan Pospieszalski jak zwykle w swoim stylu sprowadził tor dyskusji na kompletnie nieistotne szczegóły"
  Wg ciebie nieistotnym szczegółem było np. zwrócenie uwagi na policjanta zapamiętale pałującego przypadkowo rannego w głowę racą, ale zupełnie spokojnego uczestnika marszu?
  "Policjant widoczny na zdjęciach wyciągał z tłumu przestępców" – jakich przestępców??? Od orzekania o przestępstwie jest Sąd, mój panie. Trochę się człowieku zagalopowałeś w okazywaniu swojej nienawiści.

 54. Robert Okrasa : "nie policjant a bita kurwa"

  Nie wiem na jakiej podstawie wyzywasz tego Polaka.

  Robert Okrasa : "ktory byl punktem zapalnym czyt prowokowal agresje"

  Masz jakieś dowody czy jak zwykła pała pomawiasz?

 55. Zeby wymyslec ze to policyjne prowo trzeba byc debilem :DDD.
  poza tym policja za lekko sie z nimi obchodzi, ktos prowokuje? Ostales sprowokowany! Trudno, kazdy jest dorosly odpowiada za swoje czyny, jak ktos jest cwiercmozgiem i dal sie sprowokowac patoli bo rzucil cebla a chuj ja tez rzuce to niech odpowiada za wlasne czyny. Ja patriotyzm nie kojarze z faszyzmem. Ale tych ludzi patriotami nie moge nazwac. Jaki patriota rozwala stolice, z flaga w reku niszczy mienie panstwa, z hymnem itp na ustach wyzywa innego Polaka bo ktos tak rboi bo jest z policji?
  Policja nie jest swieta, jest mnostwo w niej bledow i pomylek, ale w dzien powinni tam spuszczac wpierdol rowno. Szkoda ze marsz nie zostal pokazany tylko 1000 zjebow. Ale oczywiscie musza pokazac ze to prowokatorzy ze tamto druga odszczeknie ze to policja ze bija i juz sie kreci i ogladalnosc i wszystko.
  Na przodzie marszu powinno isc wiecej ochrony badz policja, zas gdy dochodzi do zamieszek to ochrona powinna zamykac ich od strony marszu a polcija z drugiej szybki gaz i paly i zamykac tych co sie rzucali. Ale o czym ja marze, tak bedzie przez nastepnych pare lat. Pokrzyczmy jebac policje to prowo, to dresy itd. A miasto rozjebia jak co roku i kolejne miliony zlotych na remonty w koncu kiedys trzeba sie wyzyc. Najlepszy przyklad jak bardzo to bylo prowo policyjne (smiech) pokazuje relacja pyta.pl kiedy to dwoch kolesi leje dziadka ktory juz chyba wie ze to ich wina. Badz gdy koles podbiega by podac kamienie policji, opaska bialo czerwona ale co tam podejde a rzuce w policje bo stoi sobie…

 56. Pantalejmon Sardanapal Gargantyński : "Wg ciebie nieistotnym szczegółem było np."

  Mógłbyś Pan nie próbować wypowiadać się za mnie?

  "Od orzekania o przestępstwie jest Sąd, mój panie. Trochę się człowieku zagalopowałeś w okazywaniu swojej nienawiści."

  Łajza, która rzuca kamieniami i racami w innych Polaków jest przestępcą.

 57. Jakub Serowiecki Przeczytaj DOKŁADNIE wszystkie komentarze od pierwszego, odnieś się do KAŻDEJ kwestii poruszonej w temacie jak już zacząłeś. Myślę, że już nikomu nie chce się powtarzać co i jak.

  A Ty Michale nie mów mi, że mówiłam o "cegłach", gdyż to nie ja pisałam na tym funpage'u i nie wgłębiałam się akurat w kwestię z "cegiełką" -.- Wkleiłam link akurat do tej strony, ale równie dobrze mogłam wkleić linki do innych funpage'y, na których owy artykuł i zdjęcie się pokazało. To było pierwsze z brzegu. Naprawdę wiem co chciałam przekazać i nie próbuj przeinaczać faktów.
  Ja właśnie wróciłam z siłowni, Tobie też by się przydała jakaś odbitka, a nie napie***anie komentów na stronie. Masz jakieś inne życie ? :D Haha

  cześć :*

 58. Jakub Serowiecki Przeczytaj DOKŁADNIE wszystkie komentarze od pierwszego, odnieś się do KAŻDEJ kwestii poruszonej w temacie jak już zacząłeś. Myślę, że już nikomu nie chce się powtarzać co i jak.

  A Ty Michale nie mów mi, że mówiłam o "cegłach", gdyż to nie ja pisałam na tym funpage'u i nie wgłębiałam się akurat w kwestię z "cegiełką" -.- Wkleiłam link akurat do tej strony, ale równie dobrze mogłam wkleić linki do innych funpage'y, na których owy artykuł i zdjęcie się pokazało. To było pierwsze z brzegu. Naprawdę wiem co chciałam przekazać i nie próbuj przeinaczać faktów.
  Ja właśnie wróciłam z siłowni, Tobie też by się przydała jakaś odbitka, a nie napie***anie komentów na stronie. Masz jakieś inne życie ? :D Haha

  cześć :*

 59. Michał Reczyński No nie wierzę. Okej, więc zrobię to samo co z Panią Agą.
  1. Odnieś się do KAŻDEGO zdania i zagadnienia (każdego, czyli to co pisałam na temat faktycznych gości robiących burdę, prowokatorów nie policjantów oraz policjantów, odpowiedz na zdanie Pani Prawnik dot. tego tematu, nieumiejętność odpowiedzenia wprost na pytania pani POlicjant w programie, policjantów w kominiarkach z tamtego roku, a także filmik, w którym dziecko opowiada o agresji policjantów wobec niego samego i innych, grzecznych obywateli… itd… kurcze, znów rozkładam to wszystko na części pierwsze… porażka jakaś) , które poruszyłam JA od pierwszego komentarza oraz IINNI UŻYTKOWNICY (tj. na zdanie Pani Prawnik dot. tego tematu)
  2. Naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem!!! (Zacznij od tego punktu :))
  3. Przestań odpisywać z pupy (tj. nie pisz komentarzy, które nie mają żadnego wzajemnego związku ze sobą, typu: to co napisałeś powyżej bądź 'lol' i inne, np. kopiowanie części czyichś wypowiedzi bez KONKRETNEGO komentarza zawierającego JASNY argument)
  4. Najlepiej to w ogóle już się nie pogrążaj i zamilknij jak Pan POlicjant na filmie (który raz już to piszę <???>)
  5. Jeśli masz ochotę jeszcze z kimś jednak podebatować to zapraszam na inne funpage z tym oto zdjęciem, gdzie również rozwinięte są rozmowy na ten temat (może ktoś inny przyświeci Ci dokładniej w inny sposób co i jak część osób tutaj chciała przekazać)
  Nie mam czasu teraz ich zalinkować, ale typu Wielka Polska itp. (Jest ich naprawdę sporo, wystarczy, że wpiszesz POLSKA i zaczniesz szukać ostatnie dni)
  6. Zacznij robić w życiu coś więcej niż hejtowanie 24/h na forum, bo to jest śmieszne
  i najważniejsze… Tak jak mówiłam idź na siłownię, crossfit, boks (…) idź do kina, poczytaj książki, zapisz się na kurs garncarstwa lub zajmij się robieniem swetrów na drutach… NIE WIEM COKOLWIEK!!! :3
  7. Jeśli nie wypełnisz WSZYSTKICH tych podpunktów, to nie spodziewaj się odpowiedzi, bo mam dość (i inni pewnie też) odpisywać na brak konkretów :)

  P.S. Wybaczcie za ew. błędy stylistyczne lub interpunkcyjne, ale się spieszę :)
  Miłego dnia WSZYSTKIM <3 !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ