UDOSTĘPNIJ

Pan Profesor Władysław Bartoszewski. 93 lata w boju o dobro Polski, naszej Ojczyzny. Heros i bohater, miecz sprawiedliwości. Człowiek o niezachwianej woli, niezwykłej pamięci, głęboko umiłowany przez ludzi prawych i uczciwych. Koryfeusz kultury. Jeden z największych humanistów naszych czasów. Tytan myśli i czynu. Wzór dla nas wszystkich.

Czego można życzyć tak wybitnej postaci, która niewątpliwie zapewniła sobie miejsce w panteonie naszych narodowych bohaterów, obok Tadeusza Kościuszki, Fryderyka Chopina, Tadeusza „Zośki” Zawadzkiego, majora „Łupaszki” czy Lecha Wałęsy? Chyba tylko zdrowia i kolejnych 93 lat walki o Polskę i Polaków. Profesor Bartoszewski słusznie zauważył, że ogromną wadą Polaków jest nienawiść do ludzi wybitnych, wznoszących się ponad przeciętność. Najlepszym dowodem na wielkość Profesora jest nieprzerwane pasmo wściekłych i chamskich ataków przeprowadzanych przez ludzi małych, nikczemnych. To przykre. 200 LAT PANIE PROFESORZE!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł„Jeśli Rosja chce odbudować imperium, musi zaatakować Polskę”
Następny artykułMichalkiewicz o Idzie: (GN)Ida na czele piątej kolumny
Dariusz Polniak

Umiarkowany reakcjonista, internetowy flâneur, koneser tanich win – ma nie tylko subtelne powonienie, by zwietrzyć absurd, ma również podniebienie, by go smakować.

Zobacz również