UDOSTĘPNIJ
fot. twitter/agarucinska

Po rozłamie w Kongresie Nowej Prawicy i utworzeniu nowej partii KORWiN, ta pierwsza wydaje się nie radzić sobie najlepiej. Agnieszka Rucińska z Polskiego Radia poinformowała o dosyć niezręcznym dla kandydata KNP na prezydenta sytuacji.

fot. twitter/agarucinska
fot. twitter/agarucinska

We wtorek Jacek Wilk zwołał konferencję prasową by zainteresować media swoją kandydaturą i opowiedzieć o tym dlaczego „Polska jest skazana na sukces”. Niestety zainteresowanie mediów okazało się niemal zerowe i – jak podaje dziennikarka – Jacek Wilk mówił do wyłączonych kamer.

Do wydarzenia odniósł się Kongres Nowej Prawicy na swoim profilu facebookowym przypominając, że „Jacek Wilk jest częstym gościem przeróżnych stacji, a nasze konferencje prasowe relacjonowane są sumiennie i z frekwencją proporcjonalną do obecnych, niezbyt wysokich (od 0% do 1%) notowań„.

Partia zarzuca także schizofrenię mediom, które „jak dotąd, dwoiły się i troiły, aby przekonać opinię publiczną, że wolny rynek i niskie podatki to i owszem, ale „nie z tym oszołomem”, co to „pogardza” niepełnosprawnymi, a „uwielbia” Hitlera i „lekką przemoc seksulaną”, a teraz przekonują, że partia wolnorynkowa, bez JKM skazana jest na kompletną porażkę„. Pełna treść oświadczenia KNP TUTAJ

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również