UDOSTĘPNIJ

To prawda czy kolejna bzdura obiegająca polskie media? Tym razem chodzi o rzekome podsłuchanie rozmowy Viktora Orbana z zachodnioeuropejskim dyplomatą. Premier Węgier miał powiedzieć, że Kaczyński to szaleniec z psychiatryka. 

O sprawie poinformowała dziennikarka Karolina Lewicka z TOK FM. Wiadomo, iż ta jest mocno niechętna Jarosławowi Kaczyńskiemu. To właśnie po wyborach musiała rozstać się z pracą w TVP.

– Ostatnio po rozmowie w Krynicy Orban, co wiem z kuluarowych źródeł, udał się do jednego z zachodnich dyplomatów i powiedział mu, że spędził upojne chwile z szaleńcem, którego powinno się do zakładu psychiatrycznego skierować – powiedziała Karolina Lewicka.

Teraz pytanie, czy dziennikarka mówi prawdę czy zmyśla, co byłoby nieco bezczelne. Trudno jednak zweryfikować informacje podane na antenie TOK FM. Można jedynie potwierdzić, że Jarosław Kaczyński i Viktor Orban w wielu kwestiach nie są zgodni, szczególnie jeśli chodzi o współpracę z Rosją.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNASA zmienia znaki zodiaku, wszystko inaczej. Dodano też nowy. Oto zmiany
Następny artykułUchodźca zmasakrowany w skandynawskim więzieniu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również