UDOSTĘPNIJ
źródło: pexels.com, wikimedia.org

Badania brytyjskich naukowców są jednoznaczne – praca w jednym z tych zawodów może zapewnić nam niemały sukces w życiu. Okazuje się bowiem, że razem z wykonywaniem zawodu z danej branży idą niemałe korzyści.

Naukowcy z Wielkiej Brytanii zbadali tysiące kont na popularnej aplikacji randkowej Tinder. Ich celem było ustalenie, które z zawodów cieszą się największą popularnością wśród przedstawicieli płci przeciwnej. Udało im się wytypować po kilka branży, których przedstawiciele uchodzą w oczach kobiet i mężczyzn za atrakcyjniejszych.

Jeśli chodzi o panie, to te wśród panów najbardziej interesują zawody wiążące się z prestiżem i dobrobytem. Kobiety chętniej umawiają się i wiążą w związki z mężczyznami, którzy są stewardami, aktorami czy prawnikami. Równym zainteresowaniem otaczani są także dziennikarze i dyrektorzy kreatywni.

Z kolei wśród mężczyzn najpopularniejsze wcale nie są aktorki i modelki, które mogą uchodzić za najpiękniejszą klasę wśród grup zawodowych. Mężczyzn znacznie bardziej interesują zawody, które dają kobiecie konkretną renomę i utrzymanie dla rodziny. Dlatego też mężczyźni chętniej zwracają się ku nauczycielkom, dentystkom, logopedkom i projektantkom wnętrz.

źródło: onet.pl

Kiedyś wzdychały do nich miliony Polaków... Jak wyglądają dziś?


Każdy facet chciałby od niej dostać zastrzyk! Oto najseksowniejsza pielęgniarka świata

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również