UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia.org/policja

Policjanci w Zgierzu znaleźli w magazynie Lidla kilkaset kilogramów narkotyków. Wartość rynkowa znaleziska jest astronomiczna.

Pracownicy Lidla nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy w pudełkach z bananami znaleźli podejrzane paczki z proszkiem. Na miejsce wezwano policję, która wstępnie ustaliła, że znalezisko to kokaina.

Łącznie znaleziono 386,5 kilograma narkotyków. Jej wartość rynkowa jest wyceniania na około 80 milionów złotych. Obecnie sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Łodzi.

Wszystkie budzące wątpliwości kartony zostały zabezpieczone. Na miejscu policjanci i biegli, pod nadzorem prokuratora, prowadzą oględziny. Prowadzone są też inne czynności dowodowe. Na obecnym etapie przekazywanie jakichkolwiek bliższych informacji, ze względu na dobro postępowania, nie jest możliwe – powiedział Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy prokuratury.

fot. policja
fot. policja
fot. policja
Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKabareciarz złożył życzenia i dał prztyczek w nos władzom publicznego radia
Następny artykułNiemiecka polityk przeprasza bliskich zabitego w Berlinie Polaka
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również