UDOSTĘPNIJ

W sieci zaczęły się pojawiać nagrania, na których widać ogromne kłęby dymu wokół wieży Eiffla i pożar. Kilkadziesiąt minut wcześniej w Nicei miał miejsce brutalny atak terrorystyczny, w którym – według różnych doniesień – zginęło nawet 60 osób.

Do ataku doszło podczas świętowania obchodów narodowego Dnia Bastylii. Ciężarówka z uzbrojonymi terrorystami wjechała w tłum Francuzów. Wybuchła ogromna panika. Padły również strzały i jak do tej pory policja potwierdza minimum 30 ofiar śmiertelnych. Pojawiają się jednak doniesienia o co najmniej 60 ofiarach i 150 rannych.

ZOBACZ TAKŻE – Lawinowo rośnie liczba ofiar zamachu we Francji. Pierwsze nagrania (18+ video)

Mniej więcej w tym samym czasie w sieci zaczęły się pojawiać niepokojące nagrania, na których widać ogromne kłęby dymu i pożar pod wieżą Eiffla.

Jak jednak przekonuje policja, wydarzenia wokół paryskiej wieży nie mają związku z atakiem terrorystycznym w Nicei. Pożar miał powstać w wyniku zaprószenia ognia fajerwerkami.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułLawinowo rośnie liczba ofiar zamachu we Francji. Pierwsze nagrania (18+ video)
Następny artykułNagranie z momentu ataku. Tak terroryści wjechali w tłum (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również