UDOSTĘPNIJ

Na antenie Sky News HD doszło do kuriozalnej sytuacji. Dziennikarz powiedział, że feministki łatwo się wkurzają, więc jedna z nich… wkurzyła się na niego.

W dyskusji na temat „obraźliwych” imion dla zwierząt wziął udział dziennikarz oraz autor Peter Lloyd oraz radykalna feministka, Kate Smurthwaite.

Prowadząca program dziennikarka Sky News zapytała się Lloyda czy istnieją słowa opisujące mężczyzn, które go obrażają. Ten powiedział, że nie, „a nawet gdyby istniały, to nie chciałbym ich zakazywać”. Po tem z uśmiechem na twarzy wygłosił przerobione powiedzenie, którego oryginalna wersja brzmi: Stick and stones may break my bones, but words will never hurt me (Patyki i kamienie mogą połamać moje kości, ale słowa nigdy mnie nie zranią – przyp. red.).

– Stick and stones may break my bones, but there will always be things to offend feminists (Patyki i kamienie mogą połamać moje kości, ale zawsze będzie coś co obrazi feministki – przyp. red.) – powiedział.

Jak na ironię, dyskutująca z Lloydem feministka… natychmiast wpadła w szał, potwierdzając tym samym jego żartobliwą teorię. Nagranie z programu szybko stało się hitem w sieci.

14 KOMENTARZY

 1. Prosze rozrozniac pojecia. Wspolczesny feminizm ma sie nijak do oryginalnego feminizmu. To jest „feminazizm” – te kobiety walcza o wiecej przywilejow a nie o rownosc w spoleczenstwie.

 2. Typowa feminazistka z wyglądu i zachowania,podręcznikowy przypadek.
  Byłyby śmieszne,gdyby nie wkurzało mnie to,że są zapraszane do tv jako głos kobiet,żenujące.

 3. wlasnie przeczytałem wszystkie te komentarze dzieki za otworzenie oczu zawsze myslalem ze feminizm to feminizm – ale dzieki za wrzucenie hasla feminazizm – faktycznei to jakas chora walka o wiecej praw niz jest dane – dzieki

 4. -Kochanie,przynieś mi piwo bo zaraz się zacznie.
  Żona idąc po piwo:
  -ale co się zacznie?
  mąż znów
  -kochanie przynieś mi piwo bo się zacznie
  ż:
  -no ale co się zacznie?
  m:
  -szybko jeszcze jedno bo zaraz się zacznie
  Ż:
  -co sie zacznie pijaku jeden?sam se lataj po to piwo obiboku,nic porzytku z Ciebie,chlejesz tylko łajzo.
  Mąż:
  -no i się zaczęło..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ