UDOSTĘPNIJ

Działo się podczas porannego posiedzenia sejmu. Poseł PiS Bartosz Kownacki zwrócił się do marszałka Radosława Sikorskiego o przerwę i zwołanie Konwentu Seniorów. 

„Wczoraj przewodniczyłem pracom zespołu parlamentarnego, który badał powiązania prezydenta Bronisława Komorowskiego z Wojskowymi Służbami informacyjnymi. Waga materiałów ujawnionych w trakcie prac zespołu wymaga, aby zwołać konwent seniorów i przekazac mu te materiały i uzupełnić porządek dzienny o tenże punkt i zwrócić się do pana prezydenta Komorowskiego z nastepującymi pytaniami:” – rozpoczął poseł Kownacki.

Jednakże, dane nam było usłyszeć tylko jedno pytanie, a mianowicie: „czy pan prezydent Komorowski kontaktował się z kapitanem Piotrem Polaszczykiem i innymi oficerami byłych Wojskowych Służb Informacyjnych”.

Poseł Kownacki postanowił dalej wygłaszać swoje przemówienie, jednakże marszałek Sikorski po kilku upomnieniach wyłączył mu mikrofon. Kownacki przemawiał jednak dalej. Marszałek wezwał go do siebie kilkukrotnie, jednak poseł PiS zignorował nakazy przewodniczącego izby, zszedł z mównicy i wrócił na swoje miejsce.

źródło: wpolityce.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDałeś podpis na referendum? Możesz być wezwany na policję
Następny artykułKuźniar na wakacjach oszukał supermarket i jeszcze się chwali?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również