UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia

Poseł Nowoczesnej, Joanna Scheuring-Wielgus podzieliła się z jednym z dzienników, dosyć zaskakującym wyznaniem. Jak przekonuje polityk, jest ona zmuszona do chodzenia w cienkich bluzkach przez Jarosława Kaczyńskiego. 

Jak przekonuje Scheuring-Wielgus, w Sejmie podkręcana jest temperatura, ponieważ lider obozu władzy, lubi temperaturę ok. 26 stopni. Dlatego też tak ona jak i inni posłowie i posłanki są zmuszeni do chodzenia w cienkich bluzkach i koszulach.

 – Strasznie jest gorąco w Sejmie. Zaczęłam się zastanawiać czemu. I znalazłam odpowiedź. W jednej z książek o Jarosławie Kaczyńskim jest napisane, że prezes PiS lubi temperaturę 26 stopni. To przez niego jest nam tak gorąco w Sejmie – przekonuje Scheuring-Wielgus.

Poseł Nowoczesnej domaga się również dziennikarskiego śledztwa w tej sprawie. Według niej może to być też celowe zagranie obozu władzy, który chce utrudnić pracę opozycji.

ZOBACZ TAKŻE – Ryszard Petru apeluje ws. referendum: Polacy, głosujcie dobrze!

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: se

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRyszard Petru apeluje ws. referendum: Polacy, głosujcie dobrze!
Następny artykułDo sieci wyciekły zdjęcia z rezydencji Michaela Jacksona (+18)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również